Настінний аналоговий годинник TFA MARITIM 60301454 з нержавіючої сталі
4 058,35 ₴
3 529 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60301454
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
TFA MARITIM 60.3014.54 настінний аналоговий годинник з нержавіючої сталі
Корабель в порядку! Настінні годинники MARITIM з нержавіючої сталі в класичному морському дизайні поєднуються з метеорологічними приладами цієї ж серії.
Годинник повністю виготовлений в Німеччині.
особливості
- нержавіюча сталь
- Зроблено в Німеччині
Знак якості TFA:

Інформація про продукт для завантаження:
- керівництво по експлуатації(453004-603014-981021-інструкції з експлуатації-quartz-clockwork-de-gb-fr-it-nl-es.pdf)
- керівництво по експлуатації(453004-603014-981021-bruksanvisning-se.pdf)
Технічні дані
| обсяг поставки | Годинник, батарейка, інструкція |
| матеріал | нержавіюча сталь |
| Збірка | Повісити |
| живлення | акумулятор |
| Акумулятори | 1x 1,5 В АА |
| Батарейки в комплекті | Так |
| Розміри | (Д) 140 х (Ш) 56 х (В) 140 мм |
| Робота по діаметру | Ø 95 мм |
| вага | 180г |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Колір циферблату | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Радіо | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 529 ₴




