Меблевий сейф Мангалзавод СМ-150 комбо
Меблевий сейф СМ-150 комбо використовується:
для встановлення в меблі;
підходить для домашнього зберігання пістолетів, патронів, документів і цінностей;
як готельний сейф
як сейф касира для зберігання невеликих грошових сум, документів і печаток
Конструкцію сейфа виконано з листової сталі товщиною 1,5 мм корпус, 2,0 мм дверна плита. Дверний отвір посилено. Двері втоплені. Сейф має внутрішні петлі - ці особливості конструкції також збільшують його надійність.
Меблевий (пістолетний) сейф пофарбовано порошковою фарбою (t запікання 180С), що надає йому приємного вигляду і оберігає від корозії.
Надійний ключовий замок сувальдного типу (Титан/FZB/Barrero) захистить ваші документи і цінності від сторонніх.
Габаритні розміри
- Глибина 17 см
- Ширина 20 см
- Висота 15,3 см
- Вага 1,9 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вид сейфа | вбудовані сейфи та схованки, готельні та меблеві сейфи |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Товщина дверей | 2 мм |
| Товщина стінок | 1.5 мм |
| Загальні | |
| Вага | 1.9 кг |
| Зовнішні розміри | |
| Зовнішня висота | 153 мм |
| Зовнішня глибина | 170 мм |
| Зовнішня ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 173 ₴






