



BP-50V Піч-буржуйка опалювальна Мангалзавод із варильною поверхнею 3 мм.
5 589 ₴
4 860 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-50V
- +380 (50) 327-15-50МТС
BP-50V Піч-буржуйка опалювальна Мангалзавод із варильною поверхнею 3 мм.
Пекти обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований в оголовку димаря. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу із сталі перекриває переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується за рахунок внутрішньої вставки. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря і чаду всередині приміщення.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений із листової сталі товщиною 3 мм.
Пекти обладнана шибером для зміни перерізу димоходу.
Приєднувальний діаметр патрубка димоходу – 108 мм під трубу димоходу діаметром 110 мм.
Двері поворотні із затвором 220 х 200 мм.
Двері зольної камери поворотні 60 х 220 мм.
Колосник 270 х 430 мм змінний.
Має незнімні ніжки заввишки 150 мм.
Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г) 687 х 300 х 614 мм
Площа опалювального приміщення 45 м2.
Об'єм опалювального приміщення 70 м3.
Об'єм топки 43,7л.
Довжина поліну (макс.), 430 мм.
Вага 30,8 кг.
Пекти-буржуйка пофарбована термостійкою фарбою (800 С) чорного кольору в два шари.
Паливо – брикети із деревини, дрова.
Комплектація: Пекти, змінні колосникові грати.
Рекомендація:
Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування оголовка труби - вище ковзана даху на 1,5-2 м.
ОСОБИСТЕ ЗАУВАЖЕННЯ: піч повинна бути встановлена на негорючих постаментах, висотою не менше 100 мм, і повинна виступати не менше 300 мм з кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
| Вага | 30.8 кг |
| Виробник | Метал-завод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| номінальна потужність | 6000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 75% |
| Вид палива | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Стан | Нове |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 45 кв.м |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 687 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 614 мм |
| Діаметр димаря | 108 мм |
| Ширина дверей топки | 200 мм |
| Висота дверей топки | 220 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети. |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Об'єм камери згоряння | 43.7 л |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 30.8 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 75 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 6000 Вт |
| Площа обігріву | 45 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 3 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 43.7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 687 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Глибина | 614 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Ширина топкових дверцят | 200 мм |
- Ціна: 4 860 ₴




