Піч буржуйка Мангалзавод BP-100RV 4 мм з радіатором і варильною поверхнею 5 мм.
7 245 ₴
6 300 ₴
- Готово до відправки
- Код: BP-100RV
- +380 (50) 327-15-50МТС
Піч буржуйка Мангалзавод BP-100RV 4 мм з радіатором і варильною поверхнею 5 мм
Піч буржуйка Мангалзавод 4 мм з радіатором і варильною поверхнею 5 мм.
| Вага | 42 кг |
| Виробник | Метал-завод |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Україна |
| номінальна потужність | 9000 Вт |
| Коефіцієнт корисної дії | 85% |
| Вид палива | Тверде |
| Матеріал топки | Сталь |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Стан | Нове |
| Виносна топка | Так |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Габаритні та приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димаря | 108 мм |
| Ширина дверей топки | 152 мм |
| Висота дверей топки | 220 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети. |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Об'єм камери згоряння | 29.7 л |
Пекти-буржуйка з радіатором та варильною поверхнею Metalzavod BP-100RV на дровах: компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень та приготування їжі.
особливості:
«Лабіринт» в камері топки: пластини, що подовжують димовий канал - а відповідно рух диму, що подовжуються, збільшують ККД печі і зменшують витрату палива.
Наявність варильної поверхні із 5 мм сталі.
Наявність радіаторних бічних поверхонь, що забезпечують велику опалювальну площу, при невеликих габаритах печі.
Пекти обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований в оголовку димаря. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу із сталі змінює переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується за рахунок внутрішньої вкладки. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений із листа 4мм.
Варильна поверхня 5мм.
Пекти обладнана шибером для зміни перерізу димоходу.
Приєднувальний Ø патрубка димоходу – 108 мм під трубу димоходу Ø110 мм.
Двері поворотні із затвором 220х152 мм.
Двері зольної камери поворотні 43х152 мм.
Колосник 180х430 змінний.
Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 700х260х485
Має незнімні ніжки, висотою – 150 мм.
Площа опалювального приміщення 65 м2.
Об'єм опалювального приміщення 125 м3.
Об'єм топки 29,7 л.
Довжина поліну (макс.), 430 мм.
Вага 42 кг.
Пекти-буржуйка пофарбована термостійкою фарбою (800 С) чорного кольору в два шари.
Паливо – брикети із деревини, дрова.
Комплектація: піч, знімні колосникові грати
Рекомендація:
Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування оголовка труби - вище ковзана даху на 1,5-2 м.
ОСОБИСТЕ ЗАУВАЖЕННЯ: піч повинна бути встановлена на негорючих постаментах, висотою не менше 100 мм, і повинна виступати не менше 300 мм з кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
Пекти-буржуйка з радіатором та варильною поверхнею Metalzavod BP-100RV на дровах: компактна металева конструкція, призначена для внутрішнього обігріву приміщень та приготування їжі.
особливості:
«Лабіринт» в камері топки: пластини, що подовжують димовий канал - а відповідно рух диму, що подовжуються, збільшують ККД печі і зменшують витрату палива.
Наявність варильної поверхні із 5 мм сталі.
Наявність радіаторних бічних поверхонь, що забезпечують велику опалювальну площу, при невеликих габаритах печі.
Пекти обладнана поворотною заслінкою-шибером, що регулює тягу. Шибер розташований в оголовку димаря. Повертаючи ручку шибера, можна збільшувати або зменшувати переріз димового каналу і цим регулювати інтенсивність горіння в топці. Стандартна заслінка для димоходу із сталі змінює переріз димового каналу на 85%. Такий відсоток є оптимальним для ефективного виведення чадних газів.
Щільне прилягання дверцят до корпусу печі забезпечується за рахунок внутрішньої вкладки. Така особливість запобігає підсмоктуванню повітря.
Технічні характеристики:
Корпус печі виготовлений із листа 4мм.
Варильна поверхня 5мм.
Пекти обладнана шибером для зміни перерізу димоходу.
Приєднувальний Ø патрубка димоходу – 108 мм під трубу димоходу Ø110 мм.
Двері поворотні із затвором 220х152 мм.
Двері зольної камери поворотні 43х152 мм.
Колосник 180х430 змінний.
Габарити печі з ніжками (В*Ш*Г): 700х260х485
Має незнімні ніжки, висотою – 150 мм.
Площа опалювального приміщення 65 м2.
Об'єм опалювального приміщення 125 м3.
Об'єм топки 29,7 л.
Довжина поліну (макс.), 430 мм.
Вага 42 кг.
Пекти-буржуйка пофарбована термостійкою фарбою (800 С) чорного кольору в два шари.
Паливо – брикети із деревини, дрова.
Комплектація: піч, знімні колосникові грати
Рекомендація:
Температура пічних газів повинна забезпечувати достатній резерв тяги, але для цього потрібно грамотно розмістити оголовок димової труби. Він не повинен потрапляти до зон підвищеного тиску. Оптимальне розташування оголовка труби - вище ковзана даху на 1,5-2 м.
ОСОБИСТЕ ЗАУВАЖЕННЯ: піч повинна бути встановлена на негорючих постаментах, висотою не менше 100 мм, і повинна виступати не менше 300 мм з кожної зі сторін печі. Це є запорукою безпечної експлуатації печі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Метал-завод |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 42 кг |
| Вид пального | Тверде |
| Виносна топка | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Коефіцієнт корисної дії | 85 % |
| Матеріал топки | Сталь |
| Номінальна потужність | 9000 Вт |
| Площа обігріву | 65 кв.м |
| Призначення печі | Опалювально-варильна |
| Підключення до димаря | Верхнє |
| Розташування печі | Окремо стоїть |
| Стан | Новий |
| Товщина матеріалу топки | 4 мм |
| Додаткові характеристики печей на твердому паливі | |
| Види твердого палива | Дрова, Брикети |
| Об'єм камери згоряння | 29.7 л |
| Спалювання палива на колосникових гратах | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 700 мм |
| Висота топкових дверцят | 220 мм |
| Глибина | 485 мм |
| Діаметр димоходу | 108 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Ширина топкових дверцят | 152 мм |
- Ціна: 6 300 ₴










