Тубус ACROPOLIS КВ-19Б 145 см для вудилища або спінінга
Довжина - 145 см. Діаметр - 11 см.
Матеріал: поліестер D600, D300, EVA, пластик, ремінна стропа.
Тубус для делікатних спінінгів і вудилищ довжиною до 145см. Корпус із пластику надійно захищає вудки під час транспортування і зберігання. Зовні обшитий водовідштовхувальним поліестером, а всередині - підкладкою з D300. Ваші спінінги будуть надійно захищені від механічних пошкоджень і подряпин.
Дно і кришка виробу виготовлені з міцного водонепроникного матеріалу ЕВА.
Тубус з вудилищами носять за ручку або на плечовому ремені.
Виробник - ТМ "Acropolis" (Україна).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 11 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості | 1 наплічний ремінь, Ручка-лямка у верхній частині |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 145 см |
| Діаметр | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴







