Матрас самонадувной 5 см Naturehike NH20DZ00 Dark Green
Опис матраца само надувного 5 см Naturehike NH20DZ003, темно-зеленого
Це дуже зручний похідний матрац. Який досить просто транспортувати і легко розгортати. Не слід перейматися, що відпочинок на природі принесе незручності. В матраці Naturehike використовується спеціальна піна, що повторює форму тіла. Це допоможе швидко розслабитися і заглибитися у сон.
Матрац Naturehike темно-зеленого кольору підійде для використання під час риболовлі, полювання, може стати ідеальним варіантом для туристичних походів. Ця модель виконана з нейлону та 190T спонжу, який має водовідштовхувальні властивості та легкий за вагою.
Великою перевагою є можливість компактного складання, є спеціальний чохол для зручного зберігання. Розмір такого самонадувного матрацу 200x63x5 см.
Для підготовки матраца помпа не потрібна, слід покрутити обертовий пристрій і килимок почне надуватися автоматично всього за 3-5 хвилин. Здути його так само легко.
Характеристики:
- конструкція з подвійним клапаном;
- вага складає 1850 г;
- підходить для різноманітних заходів на свіжому повітрі;
- виготовлений з нейлону та 190T епонжу;
- розміри у складеному вигляді - 34x24 см.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок | 6 мес |
| Цвет | Зелёный |
| Количество мест матраса | одноместный |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.85 кг |
| Высота | 50 мм |
| Длина | 2000 мм |
| Ширина | 630 мм |
- Цена: 2 273,60 ₴








