Бінокль Bresser Wave 10x25 UR Coating WP (1331025)
Компактний та легкий бінокль Bresser Wave 10x25 UR Coating WP (1331025) оснащений призмами BaK-4 зі спеціальним покриттям UR (Ultimate Reflection Coating). Це покриття покращує якість зображення при слабкому освітленні, забезпечуючи більш яскраву і чітку картинку, наприклад, у сутінках. Всі оптичні поверхні біноклів серії Wave мають повне багатошарове покриття (Fully Multi coated) для кращого світлопропускання. Бінокль з успіхом може застосовувати в будь-яку погоду завдяки водозахищеному корпусу і азотному наповненню. Наглазники поворотно-висувні з декількома фіксованими положеннями, дають можливість комфортно вести спостереження в окулярах і без них. Діоптрійна корекція – стандартна. Колесо фокусування виготовлене із міцного металу. Корпус бінокля прогумований, передбачена можливість кріплення на штатив. Біноклі Bresser Wave - універсальні, ідеально підійдуть для спостережень за навколишнім світом. Німецькі біноклі Bresser надають найвищу якість оптики у поєднанні з ергономічним сучасним дизайном. Багато розробок, які застосовуються при виготовленні цих приладів, є унікальними та захищені патентами.
Характеристики
| Бренд | Bresser |
|---|---|
| Тип | Бинокль |
| Тип увеличения | постоянное |
| Кратность приближения | 10х |
| Тип конструкции | Roof |
| Материал призм | BAK4 |
| Диаметр объектива, мм: | 25 |
| Диаметр выходного зрачка | 2.5 мм |
| Светосила | 6.25 |
| Фактор сумерек | 15.81 |
| Поле зрения на 1000 м | 98 м |
| Линзы | С полным многослойным просветляющим покрытием (Fully Multi-Coated) |
| Минимальная дистанция фокусировки | 2 м |
| Вынесенная очковая точка | 13 мм |
| Реальный угол зрения | 5.5° |
| Оправы очков | Возвратно-выдвижные с несколькими фиксированными положениями |
| Герметичность конструкции | 100% водонепроницаемый корпус |
| Защита | Влагозащищенные Газонаполненные Ударопрочные |
| Материал | Металл, пластик, резина |
| Цвет | Grey |
| Класс | Для охоты |
| Дополнительные характеристики | Призмы: полное многослойное, зеленое светоотражающее покрытие UR (Ultimate Reflection Coating) Регулировка межосевого расстояния, мм: 54 – 72 Коррекция диоптрии: +5/-5 |
| Комплект поставки | Бинокль Защитные крышки очков и объектива Мягкий кейс для транспортировки Ремень Салфетка для чистки линз |
| Вес | 301 г |
| Габариты | 112 х 113 х 37 мм |
| Страна-производитель товара | Китай |
| Страна регистрации бренда | Германия |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bresser |
| Страна производитель | Китай |
| Водостойкость | Да |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Диаметр объектива | 25 мм |
| Цвет | Серый |
| Максимальная кратность | 10 х |
| Материал корпуса | Прорезиненный пластик |
| Минимальная кратность | 10 х |
| Назначение | Общего назначения |
| Состояние | Новое |
| Тип | Бинокль |
| Тип кратности | Фиксированная |
- Цена: 5 651 ₴











