Тубус для спінінга жорсткий, АКРОПОЛІС КВ-19а 135 см
Матеріал: поліестер D600, EVA, пластик, поролон 2мм.
Тубус для делікатних спінінгів і вудилищ довжиною до 135см. Корпус із пластику надійно захищає вудки під час транспортування та зберігання. Зовні обшитий водовідштовхувальним поліестером, а всередині - амортизувальною підкладкою з поролону. Ваші спінінги будуть надійно захищені від механічних пошкоджень і подряпин.
Дно і кришка виробу виготовлені з міцного водонепроникного матеріалу ЕВА.
Тубус з вудилищами носять за 2 ручки або на плечовому ремені.
- Виробник - ТМ "Acropolis" (Україна).
- Довжина - 135 см. Діаметр - 11 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Acropolis |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 11 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 135 см |
| Діаметр | 11 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 129 ₴










