
Регульований двоступеневий УСМ AR15 TriggerTech Adaptable Flat AR0-TBB-25-NNF
22 360 ₴
- Немає в наявності
- Код: 364.00.17
- +380 (50) 327-15-50МТС
Регульований двоступеневий УСМ AR15 TriggerTech Adaptable Flat AR0-TBB-25-NNF
TriggerTech Adaptable AR Primary Trigger, Black Flat Trigger. Виготовлений із якісних сталевих і алюмінієвих компонентів, адаптивний первинний спусковий механізм AR з чорним покриттям від TriggerTech є ідеальним доповненням до вашої AR-гвинтівки або пістолета під патрон таких популярних калібрів, як .300 Blackout, .223 Rem, 5.56 NATO, .308. Виграти та інше. У цьому регульованому спусковому гачку, що вставляється, використовується запатентована технологія спуску без тертя для досягнення чіткішого та надійнішого удару спускового гачка, ніж будь-яка інша технологія на ринку. Чисте натискання на спусковий гачок забезпечує більшу точність кожного пострілу. Ідеально підходить для змагань, домашнього захисту, полювання, правоохоронних органів, точної стрільби тощо; Тригери TriggerTech AR виготовлені з найвищих стандартів і матеріалів.
Adaptable AR Primary Trigger було створено, щоб задовольнити потребу мати один тригер, здатний підвищити точність і точність AR у кожній ролі. Завдяки технології Frictionless Release Technology (FRT) цей тригер AR має короткий двоетапний хід, створений так, щоб відчувати себе як курок 1911 року. Ця дія забезпечує справжню перерву без повзучого ходу, надзвичайно короткий перехід, тактичне скидання нижче 0,030" і забезпечує виняткову надійність навіть у найсуворіших умовах. Використовуючи технологію CLKR, тягова вага швидко та впевнено регулюється від 2,5 до 5,0 фунтів на 2 унції Завдяки тому, що повзучий механізм справді нульовий, більшість стрільців повідомляють, що тягові ваги на ~0,5 фунта легші, ніж спусковий гачок на основі тертя з такою ж виміряною тяговою вагою.
Технологія Freectionless Release разом із внутрішніми компонентами із загартованої нержавіючої сталі 440C забезпечують стійкість до корозії та продовжений термін служби. Оскільки технологія Freectionless Release не покладається на покриття, полірування чи змащування поверхонь зачеплення клавіш, натискання на спусковий гачок буде стабільнішим від пострілу до пострілу та після тисяч пострілів, ніж ви коли-небудь думали.
| СПУСКОВИЙ ТИП | Прямий плоский |
| ТРИГЕРНА ДІЯ | Короткий два етапи |
| FRT | Так |
| Технологія TKR | Так |
| Технологія CLKR | Так |
| Технологія FLTWR | Так |
| КРИП | 0,000" |
| НАДВИЖЕННЯ | < 0,015" |
| СКИДАННЯ | < 0,030" |
| СКИНУТИ ВІДЧУТТЯ | Тактильна середня сила |
| 1-й ЕТАП ВАГА | 0,75 фунта - 0,75 фунта |
| ВАГА 2-ГО ЕТАПУ | 1,75 фунта - 4,25 фунта |
| ЗАГАЛЬНА ВАГА | 2,5 фунта - 5,00 фунта |
| УДАРНА СИЛА МОЛОТА | Повний |
| РОЗМІР ШПИЛЬКИ | Стандарт Mil-Spec (0,154 дюйма) |
| ГАРАНТІЯ | Термін служби продукту |
| ПЛАТФОРМА | AR 15 / Напівавтомат |
| МАТЕРІАЛ КОРПУСУ | 7075 Алюміній |
| КОМПОНЕНТОВИЙ МАТЕРІАЛ | Нержавіюча сталь 440C |
| АКЦЕНТИ | PVD |
|
Передбачуване використання: |
3 Рушниця, бойові дії з близької відстані, конкуренція, операції в суворих умовах, швидкісна стрільба, оборона будинку, правоохоронні органи, полювання на великі дистанції, військові, точна стрільба, полювання в важких умовах, стрільба по мішенях, полювання на шкідників.
|
| Технологія без тертя
Компанія TriggerTech розробила FRT, щоб уникнути обмежень, з якими стикаються тригери тертя ковзання (усі інші тригери є тригерами тертя ковзання). FRT складається із запатентованого вільно плаваючого ролика, який захоплюється між шепталом і спусковим гачком. Цей прогрес дає змогу створити ідеальні характеристики вивільнення для кожного з цих тригерів TriggerTech. |
![]() |
Технологія TKR
Компанія TriggerTech вирішила розробити тригер із провідним керуванням переміщенням і скиданням і розробила новий компонент для досягнення цієї мети. Технологія TKR використовує так званий «тикер» — проміжний компонент, який може вільно обертатися від важеля спускового гачка, щоб дати можливість звільнити шептало без необхідності подальшого зміщення з важеля спускового гачка. Це мінімізує надмірний хід і налаштовує вас на ідеальне скидання — таке, яке є коротким (< 0,030"), але залишається тактильним і достатньо сильним, щоб ви не задавалися питанням, чи готовий ваш наступний удар. |
![]() |
Технологія CLKR
Компанія TriggerTech хотіла створити регульовані тригери, які дозволяли оператору швидко та впевнено регулювати тягову вагу. Це спонукало до розробки технології CLKR — комбінації фіксатора та установочного гвинта, яка дозволяє оператору регулювати вагу спускового гачка за допомогою тактильних клацань, які повідомляють оператору, наскільки вони відрегулювали. Для подальшого налаштування впевненості функція налаштування є безвідмовною. Він розроблений таким чином, щоб витримувати надмірне затягування, і якщо установчий гвинт вийняти, спусковий гачок працюватиме на нижньому кінці свого діапазону натягу. |
![]() |
Технологія пружини FLTWR
Високоефективні тригери AR часто мають репутацію нездатних стабільно наносити достатні удари молотком. Щоб переконатися, що TriggerTech не був надрукованим, вони розробили технологію FLTWR Spring. Технологія пружини FLTWR — це просто плоска дротяна пружина молотка, яка забезпечує більше обертів і надає більше сили молотку. Ця інновація забезпечує більш надійне запалювання капсюля, меншу зміну швидкості кулі та довший термін служби курка. |
![]() |
Важелі TriggerTech
Важіль спускового гачка – це місце, де ви з’єднуєте свою вогнепальну зброю, і TriggerTech вважає, що він має бути ідеальним. Їх вигнуті тригери мають ідеальний вигин і вертикальні канавки, які допомагають утримувати палець на місці. Їхні прямі важелі пропонують різні відчуття та дозволяють операторам зручно регулювати вагу спускового гачка, переміщаючи палець вгору або вниз по важелі. Краї не круглі і не гострі, що дозволяє контролювати без дискомфорту. Локатор numb досить великий, щоб його можна було помітити, але досить мінімалістичний, щоб можна було ефективно працювати навіть з пальцем над цією точкою. |
Виробник: TriggerTech
Примітка. Рекомендується, щоб усі тригери TriggerTech встановлювалися кваліфікованим і навченим зброярем.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ПРОДУКТУ:
- Бренд: TriggerTech
- Калібр: .223 Rem, 5,56x45 мм, .308 Win, 7,62x51 мм, 9 мм, .22 LR, .40 S&W, .300 Blackout
- Оздоблення / Колір: чорний
- Тип вогнепальної зброї: пістолет, гвинтівка
- Матеріал: алюміній, сталь
- Підходять моделі: AR-15, AR-10, AR-9, AR-22, AR-40
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Trigger |
| Країна виробник | США |
| Призначення | Для гвинтівки |
| Стан | Новий |
| Тип | Ударно-спусковий механізм |
- Ціна: 22 360 ₴








