Сушарка для білизни настінно-стельова Gimi Lift 120 (153563)
Сушарка для білизни настінно-стельового типу Gimi Lift 120 (153563) стане ідеальним варіантом для ванних кімнат, балконів у сучасних smart-квартирах, де передбачена невелика житлова площа. Сушарка легко монтується на стіну або стелю, швидко розкладається і складається. Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні на необхідну висоту. Дизайн моделі Gimi Lift 120 (153563) добре вписується в інтер'єр, виглядає стильно і компактно розміщується.
Особливості:
- Мотузковий механізм дозволяє підняти або опустити робочі напрямні на необхідну висоту.
- Робочі напрямні збільшеного діаметра не залишають смуги на білизні у процесі сушіння.
- Кріплення до стіни або стелі за допомогою кронштейнів (в комплекті).
Характеристики
| Бренд | Gimi |
|---|---|
| Тип | Універсальні |
| Матеріал | Метал |
| Колір | White |
| Додаткові характеристики | Легко кріпиться до стіни Телескопічна система Ідеальне рішення для балконів та ванних кімнат |
| Кількість стрижнів/трубок | 6 |
| Розміри | 120 х 46 х 135 см |
| Робоча довжина поверхні | 7 м |
| Розміри у складеному вигляді | 10 х 4.5 х 121 см |
| Вага | 2,9 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Метал |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінно-стельовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 455 ₴






