Сушарка для білизни настінна Gimi Rotor 4 (153688)
Настінна сушарка Gimi Rotor 4 (153688) є ідеальним варіантом для ванних кімнат і балконів. Модель роторного типу на 4 мотузки із автоматичною системою згортання, робоча довжина поверхні становить 14 метрів. Максимальна відстань між стінами для монтажу сушарки - 3,6 м. Сушарка легко кріпиться до стіни за допомогою дюбелів та шурупів. Модель Rotor 4 (153688) компанії Gimi поєднує в собі компактність, надійність та якість.
Особливості:
- Конструкція виконана із високоміцного пластику.
- Сушарка оснащена 4 мотузками.
- Передбачена можливість регулювання довжини мотузок.
- Кріплення відбувається за допомогою дюбелів та шурупів.
- Фіксатор довжини, який запобігає провисанню мотузок під вагою білизни.
- У закритому стані Gimi Rotor 4 (153688) можна використовувати як багатоцільову вішалку.
Характеристики
| Бренд | Gimi |
|---|---|
| Тип | Настінні |
| Колір | White |
| Додаткові характеристики | Легко кріпиться до стіни Максимальне розширення 3,6 м Ідеальне рішення для балконів та ванних кімнат |
| Кількість стрижнів/трубок | 4 |
| Розміри | 360 х 30 х 8 см |
| Робоча довжина поверхні | 14 м |
| Розміри у складеному вигляді | 29,5 х 8 х 8 см |
| Вага | 0,6 кг |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 24 місяці |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gimi |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Тип сушилки | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 531 ₴







