Шезлонг BO-COPA RIO Graphite (1211969)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bo-Camp |
| Країна виробник | Голландія |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5.10 |
| Вага в упаковці, кг | 5.20 |
| Вид | Шезлонг |
| Висота сидіння | 36 см |
| Габарити упаковки | 850 x 720 x160 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Гарантія | 24 |
| Комплектація | Шезлонг розкладною - 1 шт; |
| Максимальне навантаження, кг | 100 |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Матеріал конструкції | Полиэстер |
| Призначення | Для подорожей 6.Кемпінгові 6.Сад город |
| Розміри | 1750 x 720 x360 мм |
| Розміри сидіння | 58x105 см |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 972 ₴













