

Годинник настінний Technoline WT268 Silver (WT268)
1 182,96 ₴
1 116 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301305
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний Technoline WT268 Silver (WT268)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.088 |
| Вага в упаковці, кг | 0.155 |
| Перегляд циферблата | Арабські цифри |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 |
| Індикація | Дата, День тижня, Місяць, Хвилини, Секунди, Температура, Годинник |
| Комплект постачання | Годинник Батарейки AA (R03) 1.5V х 2 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Електронний |
| Призначення | У вітальню hev hev hev hev |
| Розміри | 80 х 83 х 22 мм |
| Розмір у пакунку | 95 х 90 х 36 мм |
| Розміри циферблату | 52 x 52 мм |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинник на дошці |
| Тип циферблата | Електронний |
| Точність обертання | +/ 1 сек в 1 мільйон років |
| Форма корпусу | Квадратна |
| Формат часу | 12/24 г |
| Функції | Будильник, Календар, Таймер, Термометр, Годинник |
| Колір | Білий |
| Колір циферблату | Монохромний |
| Штрихкод | 4029665002682 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 116 ₴




