
Годинник настінний Technolineолін WT7215 сірий (WT7215)
1 197 ₴
958 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301215
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний Technolineолін WT7215 сірий (WT7215)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technoline |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір циферблату | Сірий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тип живлення | Батарейки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.525 |
| Вага в упаковці, кг | 0.660 |
| Перегляд циферблата | Индексы |
| Гарантійний термін, міс. | 12 |
| Гарантія | 12 |
| Індикація | Хвилини, Секунди, Годинник |
| Комплект постачання | Годинник Батарейки АA (R06) 1.5V х 1 шт; Інструкція українською мовою; |
| Механізм | Кварцевий |
| Призначення | У вітальню hev hev hev hev |
| Розміри | 305 х 305 х 40 мм |
| Розмір у пакунку | 310 х 310 х 45 мм |
| Розміри циферблату | 290 x 290 мм |
| Країна реєстрації бренду | Германия |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Годинники настінні |
| Тип циферблата | Стрільник |
| Точність обертання | +/ 1 мін / мин |
| Форма корпусу | Кругла |
| Формат часу | 12 г |
| Функції | Годинник |
| Колір | Сірий |
| Штрихкод | 4029665072159 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 958 ₴




