Рюкзак Vanguard veo go 42 м чорний (veo go 42m bk)
6 070,62 ₴
5 727 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301099
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рюкзак Vanguard veo go 42 м чорний (veo go 42m bk)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Рюкзак |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.900 |
| Вага в упаковці, кг | 0.930 |
| Перегляд рюкзака | Рюкзак для фототехніки |
| Висота внутрішня | 420 мм |
| Гарантія | 24 |
| Глибина (внутрішнього) | 95 мм |
| Категорія | Рюкзаки |
| Кількість відділень | 12 |
| Комплектація | Тримач штатива | Розмірники | Рюкзак | Чохол від дощу |
| Призначення | Відеокамери ♫Карти пам'яті ♫Об'єктиви ♫Фотоапарати ♫Екшн-камери |
| Об'єм, л | 10 |
| Особливості | Водонепроникний матеріал, Фортеця для штатива, Відокремлення планшета, Чехол от дождя в комплекте |
| Розміри | 260х130 х 430 мм |
| Розмір у пакунку | 260х130 х 430 мм |
| Спінка | Анатомічна |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Ширина (внутрішнього) | 245 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 727 ₴













