
Коробка DUO Reversible Lure Case 120 White/Silver Logo
945,60 ₴
788 ₴
- Готово до відправки
- Код: 34.36.73
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Просимо звернути увагу, що в сезон затримка відправки по даному товару може бути 3-4 робочі дні. Через сезонний приріст продажів склад відвантажує трошки із затримкою. Зважайте на це при оформленні замовлення. Якщо потрібне прибуття в конкретні терміни - дату відвантаження можна уточнити у менеджера по телефону +380936740925 до оформлення замовлення. Вдалих покупок!
Коробка DUO Reversible Lure Case 120 White/Silver Logo
Коробка DUO Reversible Box – двостороння коробка для воблерів. Покликана максимально мінімізувати простір. Виготовлена із якісного міцного пластику, який захищає приманки від впливу зовнішнього середовища. Прорізи всередині коробки дозволяють вільно виходити воді, тим самим вміст завжди залишатиметься сухим.
- Артикул: 4525918131388
- Виробник: DUO
- Додаткова інформація: Довжина комірки 120 мм
- Країна виробник: Японія
- Розміри, ДхШхВ: 200x126x36 мм
- Країна походження: Японія
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DUO |
| Країна виробник | Японія |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Контейнер |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 3.6 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 12.6 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 788 ₴




