
Чохол КТ3-4 для 4 котушок і 4 шпуль жорсткий 32х32см Оливковий
1 206 ₴
- Під замовлення
- Код: КТ3-4
Відправка з 18 квітня 2026+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чехол КТ3-4 для 4 катушек и 4 шпуль жесткий 32х32см
Чехол Шаптала предназначен для хранения и транспортировки 4-х катушек размером шпули 5000-8000 и 4х запасных шпуль. Контакт между катушками предотвращают съемные перегородки, которые можно компоновать на свое усмотрение.
Під кришкою є сітчаста кишеня на блискавці для дрібниць. Для перенесення в руці є зручна ручка. Чохол виготовлений з якісного матеріалу і фурнітури. Жорсткість чохлу зраджує піна і пластик, вшитий в його стінки.
Внутрішні розміри: 32х32х11см
Виготовляється в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 4 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 32 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 206 ₴




