

Чохол Шаптала для 2 котушок до 14000 ЖОРСТКИЙ Оливковий
934 ₴
- Готово до відправки
- Код: КТ4-2
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Шаптала для 2 котушок до 14000 ЖОРСТКИЙ
Жорсткий чохол призначений для транспортування 2-х коропових котушок розміром до 14000. Чохол на відділення ділить знімна м'яка перегородка. Під кришкою є сітчаста кишеня на блискавці для дрібниць. Для перенесення в руці є зручна ручка. Чохол виготовлений з якісного матеріалу і фурнітури. Жорсткість додає чохлу піна і пластик, вшитий в його стінки.
Внутрішні розміри: 39х19х12см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 934 ₴




