

Тубус Shaptala для спінінга 130СМ/100ММ Чорний
1 038 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т-130/100
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус Shaptala для спиннинга 130СМ/100ММ
Тубус Шаптала 130 см длина / 10см ширина изготовлен из непромокаемой ткани (нейлон) с ПВХ или ПУ пропиткой. Жесткость тубусу придает пластиковая труба. Внутри разделительная перегородка, предотвращающая контакт колен удилища.
Для захисту від ударів у денці і кришці вшита піна. Для перенесення є ручка і регульований по довжині плечовий ремінь. Тубус досить легкий, але при тому надійно захищає спінінг від пошкоджень. Зовнішній транспортувальний розмір тубуса більше внутрішнього на 6см.
Внутрішній розмір: 130х10 см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 130 см |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴




