

Тубус Shaptala для спінінга 210см/100мм Чорний
1 400 ₴
- Готово до відправки
- Код: Т-210/100
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тубус Shaptala для спінінга 210см/100мм
Тубус Шаптала 210 см довжина / ширина 10см виготовлений з непромокаючої тканини (нейлон) з ПВХ або ПП просоченням. Жорсткість тубусу надає пластикова труба. Всередині розділова перегородка, що запобігає контакт колін вудлища.
Для захисту від ударів у денці і кришці вшита піна. Для перенесення є ручка і регульований по довжині плечовий ремінь. Тубус досить легкий, але при тому надійно захищає спінінг від пошкоджень. Зовнішній транспортувальний розмір тубуса більше внутрішнього на 6см.
Внутрішній розмір: 210х10 см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




