Лук рекурсивний Poe Lang Take Down 30 LBS блакитний (RE-019)
Рекурсивний (Олімпійський) лук Take Down, від компанії Poe Lang, ідеально підійде будь-якому новачкові, невелика сила натягу 30 фунтів (13,5 кг). Плечі луку зроблені зі склопластику, а ручка з дюралюмінію, це означає, що ЛУК абсолютно не боїться вологості та інших кліматичних впливів. У компекті у луку йде простий приціл з двома мушками і поличка для стріли.
Характеристики Лук рекурсивний Poe Lang Take Down 30 LBS блакитний
- Бренд Poe Lang
- Довжина натягу, см 58 – 81 см.
- Сила натягу, кг 13,5 кг
- Вага кг 1,9 кг
- Країна виробник Тайвань
- Довжина, см 157 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | POE LANG |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вага | 1.9 кг |
| Довжина лука | 157 см |
| Сила натягу | 13.5 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Лук |
| Тип лука | Рекурсивний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 559,90 ₴




