Ліжко кемпінгове High Peak Oviedo Dark Grey/Blue (44160)
Ліжко кемпінгове High Peak Oviedo Dark Grey/Blue (44160) розкладається за кілька секунд і складається легко та швидко. Міцна сталева рама із порошковим покриттям витримує навантаження до 120 кг. Зносостійка якісна тканина з поліестеру забезпечує тривалу експлуатацію. У складеному вигляді ліжко досить компактне, поставляється з практичним чохлом для перенесення.
особливості:
- Розкладається та складається за лічені секунди.
- Не вимагає збирання.
- Легка та зручна для перенесення.
- Міцна сталева рама.
- Чохол для перенесення та компактного зберігання йде в комплекті.
- Невеликий розмір упаковки.
- Максимальне навантаження – 120 кг
Характеристики
| Бренд | High Peak |
|---|---|
| Вид | Розкладачки |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Матеріал конструкції | 600D Polyester |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Колір | Dark Grey/Blue |
| Комплектація | Ліжко, чохол для перенесення та зберігання |
| Розміри | 190 x 65 x 45 см |
| Вага | 7,9 кг |
| Габарити упаковки | 95,5 x 14,5 x 12,5 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | High Peak |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Сірий |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева труба |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 585 ₴





