Бінокль National Geographic 8x42 WP Comfort Carrying System (9076201)
3 434 ₴
- Немає в наявності
- Код: 929324
- +380 (50) 327-15-50МТС
Бінокль National Geographic 8x42 WP Comfort Carrying System (9076201)
Оновлена модель бінокля National Geographic 8x42 WP Comfort Carrying System додатково укомплектована нагрудним фірмовим ременем. Ремінь знімає навантаження з шиї, переносячи її на плечі, дозволяючи таким чином комфортно носити та використовувати бінокль тривалий час.
Бінокль має внутрішню систему фокусування, яка надійно захищена навіть при ударах та падіннях бінокля. Модель має водозахист. Світлосильна оптика має повне покриття, що просвітлює. Оптика бінокля побудована за принципом обертальної системи призм Roof і забезпечена багатошаровим просвітленням лінз об'єктива та окуляра. Завдяки цьому зображення, яке спостерігається в очках, буде яскравим і чітким, а кольори – реалістичними.
Бінокль має широкі можливості для індивідуального налаштування. Ви можете відрегулювати діоптрії окулярів, налаштувати відстань між зіницею, точно виставити різкість на потрібний об'єкт. Для зручності використання в окулярах висувні наочники можна скласти. Для стаціонарних спостережень можна встановлювати на штатив (є стандартне кріплення). Ця модель хороша і для полювання, риболовлі та для міських спостережень.
Торгова марка National Geographic сьогодні відома у найвіддаленіших куточках нашої планети. Національне географічне суспільство здобуло собі славу завдяки своїм поглибленим дослідженням навколишнього світу та популяризації своїх відкриттів та спостережень. Нині компанія National Geographic співпрацює з найкращими виробниками товарів у всьому світі. Результат цієї співпраці - розробка та виробництво приладів, що дозволяють вивчати довкілля, а також ряд товарів, заснованих на технологіях, безпечних для навколишнього середовища.
Характеристики
| Бренд | National Geographic |
|---|---|
| Тип | Бінокль |
| Кратність | Постійна |
| Кратність наближення | 8х |
| Тип конструкції | Roof |
| Тип скла | BAK4 |
| Діаметр об'єктива | 42 мм |
| Діаметр вихідної зіниці | 5.25 мм |
| Світлосила | 27.56 |
| Фактор сутінків | 18.33 |
| Поле зору 1000 м | 110 м |
| Лінзи | З повним покриттям, що просвітлює (Fully Coated) |
| Мінімальна дистанція фокусування | 5 м |
| Винесена окулярна точка | 19 мм |
| Реальний кут зору | 6.3° |
| Оправи окулярів | поворотно-висувні типу Twist-Up |
| Герметичність конструкції | Водостійкість: IPX5 (бризкозахист) |
| Захист | Вологозахищені Ударостійкі |
| Матеріал | Полікарбонат гумовий |
| Колір | Чорний |
| додаткові характеристики | Діапазон діоптрійної корекції: +5/-5 |
| Комплект поставки | Бінокль, Захисні кришки окулярів та об'єктиву, Наш ремінь, Нагрудний ремінь, Кейс для транспортування, Серветка |
| Вага | 640 г |
| Габарити | 146 x 126 x 53 мм |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Гарантія | 24 місяці |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | National Geographic |
| Країна виробник | США |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 24 |
- Ціна: 3 434 ₴












