Гвинтівка Stoeger RX20 S3 Suppressor Grey з прицілом 4х32
Stoeger RX20 S3 Suppressor Grey - ІДЕАЛЬНІ ЕМОЦІЇ ВІД гвинтівки. Інновації, технології і стиль - ось три принципи, що лежать в основі абсолютно нової концепції. Нове завдання дизайнера Stoeger AIRGUNS полягала в розробці та впровадженні чогось особливого, що могло б передати нові емоції. Завдяки унікальному дизайну і ергономічним формам пневматична гвинтівка ідеально підходить для стрілка.
У комплетке поставки є приціл 4х32 з кріплення для нього!
ПРИМІТКА Гвинтівки RX Hardwood не оснащені технологією MGS Multi Grip System і не мають змінних колодок.
- Калібр 4,5 мм / .177
- Швидкість кал. 4,5 мм з кулею зі сплаву 360 м
- Швидкість кал. 4,5 мм зі свинцевою кулею 305 м
- Джерело живлення Пружина
- Затвор з затвором гальмівного дії з ергономічною рукояткою зведення
- Новий Stoeger AIRGUNS Регульований спусковий гачок T2 - двоступеневий
- Автоматичний двосторонній запобіжник, встановлений на задній панелі приймача.
- Мушка Змінна мушка (S3 Suppressor, Sport) Мушка з капюшоном з червоною і помаранчевої оптикою
- Цілик з оптоволоконним кабелем, повністю регульований по вертикалі і горизонталі
- Склад Ложа Human Tech Design з ProAdaptive Checkering і Multi Grip System MGS
- Приклад Чорний синтетичний
- Ствол - нарізний, ствол з вороненой стали
- Рейка для прицілу Вбудована планка прицілу в формі хвоста на ствольній коробці
- Загальна довжина 1,122 мм
- Довжина стовбура 366,7 мм
- Маса 3.5 кг з прицілом
- Колір сірий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stoeger |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 367 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Довжина | 1122 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Оптичний приціл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 628,10 ₴









