Гвинтівка пневматична Stoeger RX40 Combo Black + приціл 3-9x40 AO
RX40 - ОСОБЛИВА ОСОБИСТІСТЬ. Розумний і сконструйований так, щоб відпочинок і розваги стали центральним елементом при точній стрільбі. Гвинтівка RX40 була розроблена для тих, хто шукає максимальний стиль і комфорт. Відмінна ергономічність приклада і зручність взводу підствольним важелем.
ТОЧНІСТЬ І ПОТУЖНІСТЬ
- Фіксований ствол для одиночного пострілу для високої точності
- Стовбур і з пускової механізм міцно зібрані в один міцний блок
- Відкидний магазин
ПРИМІТКА Гвинтівки RX Hardwood не оснащені технологією MGS Multi Grip System і не мають змінних колодок.



Калібр 4,5 мм / .177
- Швидкість кал. 4,5 мм з кулею зі сплаву 360 м / с
- Швидкість кал. 4,5 мм зі свинцевою кулею 305 м / с
- Джерело живлення кручена Пружина
- Система зведення Зведення під важелем - фіксований стовбур одиночного пострілу для оптимальної точності
- Курок Новий Stoeger AIRGUNS Регульований спусковий гачок T2 - двоступеневий
- Безпека Автоматичний двосторонній запобіжник, встановлений на задній панелі приймача.
- Мушка з капюшоном з червоною оптоволоконної оптикою
- Приціл Волоконно-оптична вставка, повністю регульований по вертикалі і горизонталі
- Ложа Human Tech Design з ProAdaptive Checkering і Multi Grip System MGS
- Приклад чорний синтетичний, нарізний ствол з вороненой стали
- Планка для прицілу в формі хвоста на ствольній коробці
- Загальна довжина 1.090 мм
- Довжина стовбура 420 мм
- Маса 3.5 кг з прицілом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stoeger |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 420 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 305 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Підствольний важіль |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Довжина | 1090 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Автоматичний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Оптичний приціл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 157,30 ₴










