Гвинтівка Stoeger RX5 Synthetic Stock Green Combo кал. 4.5мм + приціл 4х32
8 512,90 ₴
7 956 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1003559
- +380 (50) 327-15-50МТС
Гвинтівка Stoeger RX5 Synthetic Stock Green Combo кал. 4.5мм + приціл 4х32
Stoeger RX5 - це абсолютно нова пневматична гвинтівка з оптоволоконної мушкою, автоматичним запобіжником і компактною конструкцією.
І головна особливість - оплатіческій приціл 4х32 в комплекті!


Філософія Human Tech Design втілилася в компактній і легкій, простий в зверненні пневматичної гвинтівки з естетикою RX і функціональними інноваціями - щоб наблизитися до світу пневматичних гвинтівок і захоплюючою стрільби на відкритому повітрі.
Лінія RX була розроблена з урахуванням нового завдання: розробка та реалізація чогось особливого, що могло б передати нові емоції як захопленим стрільцям, так і тим, хто просто хоче повеселитися на відкритому повітрі або на стрільбищі. RX являє собою ідеальне поєднання технологічного стилю, технічної ефективності і уваги до деталей. Елегантна і ергономічна форма робить рушницю ідеальним для стрілка. Stoeger AIRGUNS і його нова лінійка RX втілюють технології -!
Калібр 4,5 мм / 177
У комплетке приціл Stoeger 4х32
Швидкість 245 м / с
Джерело живлення Пружинний поршень
Система взводу - перелом стовбура
Курок Подвійна ступінь - заводська установка
Безпека Автоматичний запобіжник для обох рук, встановлений на задній панелі.
Мушка з капюшоном і червоною оптоволоконної вставкою
Приціл Цілик з оптоволоконної вставок, повністю регульований по вертикалі і горизонталі
Приклад ProAdaptive Checkering
Black Synthetic - нарізний ствол з вороненой стали
Рейка для прицілу Вбудована планка прицілу у вигляді хвоста на ствольній коробці
Загальна довжина 1030 мм
Довжина стовбура 420 мм
Маса 2,4 кг без прицілу, з прицілом 2,8 кг
колір олива
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stoeger |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 420 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 245 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Довжина | 1030 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Оптичний приціл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.8 |
- Ціна: 7 956 ₴









