Гвинтівка пневматична Stoeger RX5 Synthetic Stock Black кал. 4.5мм
Stoeger RX5 - це абсолютно нова пневматична гвинтівка з оптоволоконної мушкою, автоматичним запобіжником і компактною конструкцією
Філософія Human Tech Design втілилася в компактній і легкій, простий в зверненні пневматичної гвинтівки з естетикою RX і функціональними інноваціями - щоб наблизитися до світу пневматичних гвинтівок і захоплюючою стрільби на відкритому повітрі.

Лінія RX була розроблена з урахуванням нового завдання: розробка та реалізація чогось особливого, що могло б передати нові емоції як захопленим стрільцям, так і тим, хто просто хоче повеселитися на відкритому повітрі або на стрільбищі. RX являє собою ідеальне поєднання технологічного стилю, технічної ефективності і уваги до деталей. Елегантна і ергономічна форма робить рушницю ідеальним для стрілка. Stoeger AIRGUNS і його нова лінійка RX втілюють технології -!
- Калібр 4,5 мм / 177
- Швидкість 245 м / с
- Джерело живлення Пружинний поршень
- Система взводу - перелом стовбура
- Курок Подвійна ступінь - заводська установка
- Безпека Автоматичний запобіжник для обох рук, встановлений на задній панелі.
- Мушка з капюшоном і червоною оптоволоконної вставкою
- Приціл Цілик з оптоволоконної вставок, повністю регульований по вертикалі і горизонталі
- Приклад ProAdaptive Checkering
- Black Synthetic - нарізний ствол з вороненой стали
- Рейка для прицілу Вбудована планка прицілу у вигляді хвоста на ствольній коробці
- Загальна довжина 1030 мм
- Довжина стовбура 420 мм
- Маса 2,4 кг без прицілу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stoeger |
| Країна виробник | Туреччина |
| Довжина ствола | 420 мм |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 245 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Довжина | 1030 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Ластівчиний хвіст для кріплення оптики | Так |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.4 |
- Ціна: 4 365,90 ₴







