Ваги розумні Garmin Index Smart Scale 010-01591-10
Розумні ваги для спортсменів від компанії Garmin. Збереження і передача даних в додаток Garmin Connect по Wi-Fi, або підключившись до будь-якого сумісного продукту Garmin.
Garmin Index - це розумні ваги від компанії Garmin, яка широко відома як виробник розумної техніки для спортсменів і любителів здорового способу життя.
За допомогою цих ваг ви зможете дізнатися всі свої дані в повному обсязі. Ваги знімають такі показники як вага (в фунтах, кілограмах чи Стоун), індекс маси тіла (BMI), відсоток вмісту жиру і рідини, кісткову і м'язову маси. Можливості дозволяють стежити за всіма цими показниками 16 користувачам одночасно, тому якщо у вас велика сім'я, то цей варіант вам відмінно підійде.
Ваги мають можливість передавати інформацію про виміри в додаток Garmin Connect, використовуючи для цього бездротовий зв'язок Bluetooth або ANT .. Це дозволить вам стежити за своїм здоров'ям, зміною ваги, вибудовувати графіки для тренувань. Компанія Garmin зі свого боку пропонує безліч наречених пристроїв, які допоможуть стежити за тренуваннями, грунтуючись на показаннях з програми Garmin Connect. За допомогою бездротового зв'язку можна налаштувати вивантаження даних на ваш ПК.

Дизайн
Ваги мають квадратну форму із закругленими краями. Колір корпусу сірий, з гладкою глянсовою поверхню. На верхній панелі ваг знаходиться дисплей, на нього виводяться всі показники при вимірі маси тіла - вага, співвідношення відсотка жиру / води, кісткову і м'язову маси.
Ваги мають прогумовані ніжки, які додають ваг стійкості і опору при ковзанні на гладких поверхнях. Мінімалістичний дизайн ваг впишеться в будь-який інтер'єр. Щоб вони не займали місце і не заважали, їх з легкістю можна прибрати під ліжко або під тумбочку.
Як це працює?
Для більш точних вимірювань рекомендується встановити ваги на рівну поверхню, а також знімати мірки в один і той же час доби, так як в залежності від того, ранок це чи день, ваші дані можуть коливатися.
Заздалегідь встановіть програму Garmin Connect на ваш смартфон, планшет або персональний комп'ютер. Garmin Index будуть автоматично вивантажувати інформацію за допомогою бездротового зв'язку Wi-Fi, Bluetooth або ANT в залежності від типу пристрою на яке встановлено додаток.
Після в додатку можна аналізувати динаміку своїх даних, налаштовувати рекомендації по тренуваннях і передавати їх на будь-який смарт пристрій від компанії Garmin, яке можна використовувати для тренувань. Ваги допоможуть вам не тільки стежити за своєю формою, але і значно покращувати свої показники.
| Основні | |
|---|---|
| Розмір: | 35 x 31 x 3 см |
| вага: | 2.8 кг |
| акумулятор: | 4 батареї AA (до 9 місяців роботи) |
| Wi-Fi: | Так (2.4 Гц 802.11 b / g / n) |
| Технологія ANT Plus: | Так |
| Bluetooth: | Так |
| Обмеження по вазі: | До 181 кг |
| додатково | |
| можливості: | Сумісність з Garmin Connect |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Максимальна вага | 181 кг |
| Система діагностики | Так |
| Стан | Новий |
| Тип ваг | Електронні |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
- Ціна: 4 270 ₴





