Кейс захисний Vanguard Supreme 27F (Supreme 27F)
6 322 ₴
5 722 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301016
- +380 (50) 327-15-50МТС
Захисний Кейс Vanguard Supreme 27F (Supreme 27F)
На відміну від більшості інших компаній, які виробляють кейси з ABS-пластика, захисні кейси Vanguard Supreme виготовлені з поліпропілену, що дозволило виробнику забезпечити продукцію 10-річною гарантією. Захисний кейс Vanguard Supreme 27F - це практично неможливо зруйнувати ударостійкий і герметичний кейс, який розрахований на роботу в найбільш екстремальних умовах. Кейс призначений для зберігання і транспортування дорогих і вимагають дбайливого ставлення приладів, таких як фотокамери, квадрокоптеры, ноутбуки, спортивна оптика, музична апаратура, вимірювальні прилади та будівельні інструменти.

Поліпропілен одночасно є легким, міцним і пружним матеріалом. Після деформації, внаслідок значних навантажень, матеріал не руйнується, а повертає колишню форму. Кейс без пошкоджень витримує точкове навантаження до 120 кг. Корпус по всьому периметру герметизований монолітним каучуковим ущільнювачем, який забезпечує повну водонепроникність при зануренні у воду до 5 метрів на тривалий час. Для захисту особливо чутливих приладів при перельотах, передбачений клапан автоматичного вирівнювання тиску, який не порушує герметичність конструкції. Діапазон робочих температур, при якому характеристики кейса залишаються незмінними, становить від -40 до +95° C.
Тришаровий вкладиш кейса складається з двох шарів стільникового пінополіуретанового наповнювача, який можна моделювати під розміри транспортуються приладів, товщиною 50 мм кожна, і профільованого пінополіуретанового захисного шару верхньої кришки товщиною 30 мм. Компанія Vanguard традиційно уважно ставиться до деталей, серед яких особливо хотілося б виділить армовані сталлю вушка для навісних замків, м'які гумові ручки, прогумовані нековзні ніжки і широкі зручні засувки з надійною фіксацією.
Характеристики:
- Внутрішній об'єм: 7 л
- Матеріал оболонки: поліпропілен (вважається кращим матеріалом для виробництва захисних кейсів завдяки міцності, пружності, стійкості до стирання і малій вазі)
- Матеріал вкладиша: тришаровий антистатичний пінополіуретан високої щільності
- Максимальна зовнішня навантаження: 120 кг
- Водонепроникність: IPX8 (до глибини 5 метрів протягом тривалого часу)
- Максимальна плавучість: 7 кг (вага розміщеного обладнання, без ваги самого кейсу, при якому кейс буде плавати на поверхні води)
- Клапан автоматичного вирівнювання тиску (важливо при транспортуванні на борту літака)
- Диапазон рабочих температур: от -40°C до +95°C (без потери основных свойств и заявленных характеристик)
- Максимальная диагональ размещаемого планшета: 9"
- Количество уровней хранения: 2
- Общая ориентировочная вместимость: фотокамера - 1 шт, объективы - 2 шт, вспышка - 1шт, планшет - 1шт. (реальная вместимость может отличаться в зависимости от габаритов используемого оборудования)
- Утолщенные быстроразъемные защелки
- Армированные сталью проушины для навесных замков (навесные замки в комплект не входят)
- Мягкая резиновая вставка на ручке для удобства транспортировки
- Резиновые антискользящие ножки
- Окошко "ID" (контактная информация о владельце кейса)
- Можно перевозить в качестве ручной клади в салоне самолета (соответствует утвержденным международными авиакомпаниями ограничениям к максимальным размерам ручной клади, перевозимой в салоне самолета, в том числе и на борту самолетов популярных лоукостеров RyanAir, WizzAir, EasyJet)
Комплектация:
- Кейс: цвет корпуса - черный
- Пенополиуретановый вкладыш: 3 слоя
Размеры и вес:
- Размеры без упаковки, мм: 280x250х170
- Размеры внутренние, мм: 250x190х150
- Размеры в упаковке, мм: 280x250х170
- Вес без упаковки, кг: 1.9
- Вес в упаковке, кг: 1.9
Срок гарантии: 10 лет
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.900 |
| Вага в упаковці, кг | 1.900 |
| Внутрішні розміри, мм | 250x190х150 |
| Внутрішній об'єм, л | 7 |
| Габарити упаковки | 280x250x170 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 |
| Герметизація конструкції | Клас водонепроникності IPX8 |
| Діапазон робочих температур | від -40 градусівC до +95 градусівC |
| Захист | Водонепроникні|Ударостійкі |
| Категорія | Кейси |
| Комплектація | Вкладка "Кейс" |
| Максимальне зовнішнє навантаження | 120 кг |
| Максимальна плавність | 7 кг |
| Максимальний розмір, що розміщується на ноубуці | 9" |
| Призначення | Астрономія захисту вмісту | Захисна ловля | Спортивна стрільба | Теуризм | Фотоснімання |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип облікового запису | Пенополиуретан |
| Ціна | 3257 |
- Ціна: 5 722 ₴













