Захисний Кейс Vanguard Supreme 37F (Supreme 37F)
На відміну від більшості інших компаній, які виробляють кейси з ABS-пластика, захисні кейси Vanguard Supreme виготовлені з поліпропілену, що дозволило виробнику забезпечити продукцію 10-річною гарантією. Захисний кейс Vanguard Supreme 37F - це практично неможливо зруйнувати ударостійкий і герметичний кейс, який розрахований на роботу в найбільш екстремальних умовах. Кейс призначений для зберігання і транспортування дорогих і вимагають дбайливого ставлення приладів, таких як фотокамери, квадрокоптеры, ноутбуки, спортивна оптика, музична апаратура, вимірювальні прилади та будівельні інструменти.

Поліпропілен одночасно є легким, міцним і пружним матеріалом. Після деформації, внаслідок значних навантажень, матеріал не руйнується, а повертає колишню форму. Кейс без пошкоджень витримує точкове навантаження до 120 кг. Корпус по всьому периметру герметизований монолітним каучуковим ущільнювачем, який забезпечує повну водонепроникність при зануренні у воду до 5 метрів на тривалий час. Для захисту особливо чутливих приладів при перельотах, передбачений клапан автоматичного вирівнювання тиску, який не порушує герметичність конструкції. Діапазон робочих температур, при якому характеристики кейса залишаються незмінними, становить від -40 до +95° C.
Чотиришаровий вкладиш кейса складається з пінополіуретанової пластини товщиною 19 мм, двох шарів стільникового пінополіуретанового наповнювача, який можна моделювати під розміри транспортуються приладів, товщиною 55 мм кожен, і профільованого пінополіуретанового захисного шару верхньої кришки товщиною 30 мм. Компанія Vanguard традиційно уважно ставиться до деталей, серед яких особливо хотілося б виділить армовані сталлю вушка для навісних замків, м'які гумові ручки, прогумовані нековзні ніжки і широкі зручні засувки з надійною фіксацією.
Характеристики:
- Внутрішній об'єм: 17 л
- Матеріал оболонки: поліпропілен (вважається кращим матеріалом для виробництва захисних кейсів завдяки міцності, пружності, стійкості до стирання і малій вазі)
- Матеріал вкладиша: чотиришаровий антистатичний пінополіуретан високої щільності
- Максимальна зовнішня навантаження: 120 кг
- Водонепроникність: IPX8 (до глибини 5 метрів протягом тривалого часу)
- Максимальна плавучість: 17 кг (вага розміщеного обладнання, без ваги самого кейсу, при якому кейс буде плавати на поверхні води)
- Клапан автоматического выравнивания давления (важно при транспортировке на борту самолета)
- Диапазон рабочих температур: от -40°C до +95°C (без потери основных свойств и заявленных характеристик)
- Максимальная диагональ размещаемого ноутбука: 14" (В зависимости от модели и производителя возможно разместить ноутбук диагональю 15.6")
- Количество уровней хранения: 2
- Общая ориентировочная вместимость: фотокамера - 1 шт, объективы - 2 шт, вспышка - 1шт, зарядное устройство - 1 шт, бинокль - 1 шт; ноутбук - 1шт. (реальная вместимость может отличаться в зависимости от габаритов используемого оборудования)
- Потовщені швидкороз'ємні засувки
- Армовані сталлю вушка для навісних замків (навісні замки в комплект не входять)
- М'яка гумова вставка на ручці для зручності транспортування
- Антиковзні гумові ніжки
- Віконце "ID" (контактна інформація про власника кейса)
- Можна перевозити в ручній поклажі у салоні літака (відповідає затвердженим міжнародними авіакомпаніями обмежень максимальних розмірів ручної поклажі, що перевозиться в салоні літака, в тому числі і на борту літаків популярних лоукостерів RyanAir, WizzAir, EasyJet)
Комплектація:
- Кейс: колір корпусу - чорний
- Пінополіуретановий вкладиш: 4 шару
Розміри і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 415х325х195
- Розміри внутрішні, мм: 380х260х175
- Розміри в упаковці, мм: 415х325х195
- Вага без упаковки, кг: 3.9
- Вага в упаковці, кг: 3.9
Термін гарантії: 10 років
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Тип | Кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 3.900 |
| Вага в упаковці, кг | 3.900 |
| Внутрішні розміри, мм | 380x260х175 |
| Внутрішній об'єм, л | 17 |
| Габарити упаковки | 415x325 x195 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 |
| Герметизація конструкції | Клас водонепроникності IPX8 |
| Діапазон робочих температур | від -40 градусівC до +95 градусівC |
| Захист | Водонепроникні|Ударостійкі |
| Категорія | Кейси |
| Комплектація | Вкладка "Кейс" |
| Максимальне зовнішнє навантаження | 120 кг |
| Максимальна плавність | 17 кг |
| Максимальний розмір, що розміщується на ноубуці | 14" |
| Призначення | Астрономія| Виймання | Військова справа| Захист вмісту | Рибне ловіння | Спортивна стрільба| Фотоснімання |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип облікового запису | Пенополиуретан |
| Ціна | 6450 |
- Ціна: 9 150 ₴













