Кейс захисний Vanguard Supreme 46F (Supreme 46F)
13 548 ₴
12 948 ₴
- Готово до відправки
- Код: DAS301014
- +380 (50) 327-15-50МТС
Захисний Кейс Vanguard Supreme 46F (Supreme 46F)
На відміну від більшості інших компаній, які виробляють кейси з ABS-пластика, захисні кейси Vanguard Supreme виготовлені з поліпропілену, що дозволило виробнику забезпечити продукцію 10-річною гарантією. Захисний кейс Vanguard Supreme 46F - це практично неможливо зруйнувати ударостійкий і герметичний кейс, який розрахований на роботу в найбільш екстремальних умовах. Кейс призначений для зберігання і транспортування дорогих і вимагають дбайливого ставлення приладів, таких як фотокамери, квадрокоптеры, ноутбуки, спортивна оптика, музична апаратура, вимірювальні прилади та будівельні інструменти.

Поліпропілен одночасно є легким, міцним і пружним матеріалом. Після деформації, внаслідок значних навантажень, матеріал не руйнується, а повертає колишню форму. Кейс без пошкоджень витримує точкове навантаження до 120 кг. Корпус по всьому периметру герметизований монолітним каучуковим ущільнювачем, який забезпечує повну водонепроникність при зануренні у воду до 5 метрів на тривалий час. Для захисту особливо чутливих приладів при перельотах, передбачений клапан автоматичного вирівнювання тиску, який не порушує герметичність конструкції. Діапазон робочих температур, при якому характеристики кейса залишаються незмінними, становить від -40 до +95° C.
Чотиришаровий вкладиш кейса складається з пінополіуретанової пластини товщиною 30 мм, двох шарів стільникового пінополіуретанового наповнювача, який можна моделювати під розміри транспортуються приладів, товщиною 62 мм кожен, і профільованого пінополіуретанового захисного шару верхньої кришки товщиною 30 мм. Компанія Vanguard традиційно уважно ставиться до деталей, серед яких особливо хотілося б виділить армовані сталлю вушка для навісних замків, м'які гумові ручки, прогумовані нековзні ніжки і широкі зручні засувки з надійною фіксацією.
Характеристики:
- Внутрішній об'єм: 36 л
- Матеріал оболонки: поліпропілен (вважається кращим матеріалом для виробництва захисних кейсів завдяки міцності, пружності, стійкості до стирання і малій вазі)
- Матеріал вкладиша: чотиришаровий антистатичний пінополіуретан високої щільності
- Максимальна зовнішня навантаження: 120 кг
- Водонепроникність: IPX8 (до глибини 5 метрів протягом тривалого часу)
- Максимальна плавучість: 34 кг (вага розміщеного обладнання, без ваги самого кейсу, при якому кейс буде плавати на поверхні води)
- Клапан автоматического выравнивания давления (важно при транспортировке на борту самолета)
- Диапазон рабочих температур: от -40°C до +95°C (без потери основных свойств и заявленных характеристик)
- Максимальная диагональ размещаемого ноутбука: 17"
- Количество уровней хранения: 2
- Общая ориентировочная вместимость: фотокамера - 1 шт, подзорная труба - 1 шт, объективы - 6 шт, вспышка - 1шт, зарядное устройство - 1 шт, ноутбук - 1шт. (реальная вместимость может отличаться в зависимости от габаритов используемого оборудования)
- Утолщенные быстроразъемные защелки (6 штук, по паре с каждой из трех сторон кейса)
- Армированные сталью проушины для навесных замков (навесные замки в комплект не входят)
- Мягкая резиновая вставка на ручке для удобства транспортировки
- Резиновые антискользящие ножки
- Окошко "ID" (контактная информация о владельце кейса)
Комплектация:
- Кейс: цвет корпуса - черный
- Пенополиуретановый вкладыш: 4 слоя
Размеры и вес:
- Размеры без упаковки, мм: 515x435х220
- Размеры внутренние, мм: 480x370х200
- Размеры в упаковке, мм: 515x435х220
- Вес без упаковки, кг: 6.8
- Вес в упаковке, кг: 6.8
Срок гарантии: 10 лет
Виробник: Vanguard (USA)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vanguard |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 6.800 |
| Вага в упаковці, кг | 6.800 |
| Внутрішні розміри, мм | 480x370x200 |
| Внутрішній об'єм, л | 36 |
| Габарити упаковки | 515x435x220 мм |
| Гарантійний термін, міс. | 120 |
| Гарантія | 120 |
| Герметизація конструкції | Клас водонепроникності IPX8 |
| Діапазон робочих температур | від -40 градусівC до +95 градусівC |
| Захист | Водонепроникні|Ударостійкі |
| Категорія | Кейси |
| Комплектація | Вкладка "Кейс" |
| Максимальне зовнішнє навантаження | 120 кг |
| Максимальна плавність | 34 кг |
| Максимальний розмір, що розміщується на ноубуці | 17" |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Призначення | Астрономія| Виймання | Військова справа| Захист вмісту | Рибне ловіння | Спортивна стрільба| Фотоснімання |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Країна-виробник товару | М'янма |
| Тип облікового запису | Пенополиуретан |
| Ціна | 8787 |
- Ціна: 12 948 ₴













