
Пенал для грузиків / годівниць Shaptala ПГ3 16х24х8СМ
659 ₴
- Готово до відправки
- Код: ПГ3
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал для грузиків / годівниць Shaptala ПГ3 16х24х8СМ
Зручна невелика сумка для зберігання і транспортування вантажив, годівниць та інших снастей. З усіх боків в стінках вшита піна.
Внутрішній розмір: 6х24х8СМ
Гарантія 1 рік
Випускається чорний і оливковий:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка-ящик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 24 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 659 ₴




