

Пенал Shaptala ПП5 з прозорою кришкою 20х12х10 см
424 ₴
- Під замовлення
- Код: ПП5
Відправка з 14 квітня 2026+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Shaptala ПП5 з прозорою кришкою 20х12х10 см
Зручна сумка для аксесуарів. Особливість сумки - прозора кришка, з якої можна швидше знайти потрібну річ. Відкривається за допомогою двох бігунків. Є ручка для перенесення в руці.
Внутрішній розмір: 20х12х10см
Гарантія 1 рік
Можлива колірна гамма, вказуйте потрібний колір при замовленні

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Рундук-сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴




