
Пенал Shaptala з прозорою кришкою 20х20х10 см
458 ₴
- Під замовлення
- Код: ПП1
Відправка з 14 квітня 2026+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Shaptala з прозорою кришкою 20х20х10 см
Зручна невелика сумка для аксесуарів. Особливість сумки-пенала прозора кришка, з якої можна швидше знайти потрібну річ. Відкривається за допомогою двох бігунків. Є ручка для перенесення в руці.
Внутрішній розмір: 20х20х10см
Гарантія 1 рік
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Тип | Рундук-сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 458 ₴




