Чохол Shaptala для 4 котушок 10000-16000 ЖОРСТКИЙ
1 354 ₴
- Готово до відправки
- Код: КТ3-2
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Shaptala для 4 котушок 10000-16000 ЖОРСТКИЙ
Чохол призначений для зберігання і транспортування 4-х котушок з розміром шпулі 10000-16000. Контакт між котушками запобігають знімні перегородки, які можна компонувати на свій розсуд. Під кришкою є сітчаста кишеня на блискавці для дрібниць. Для перенесення в руці є зручна ручка. Чохол виготовлений з якісного матеріалу і фурнітури. Жорсткість додає чохлу піна і пластик, вшитий в його стінки.
Внутрішні розміри: 40х40х12см
Виготовимо в таких кольорах:

Хакі Чорний
Для прикладу на фото до чохол ми поклали великий рулон скотчу, для розуміння розміру!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 12 см |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 354 ₴










