


Чохол КТ1-1 для котушки 2000 ЖОРСТКИЙ
503 ₴
- Готово до відправки
- Код: КТ1-1
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол КТ1-1 для котушки 2000 ЖОРСТКИЙ
Чохол Shaptala виготовлений з непромокаючої тканини та якісної фурнітури. Може одягатися на пояс. Є ручка для перенесення в руці. Для захисту котушки від пошкоджень усередині стінок встановлена піна і пластик, що додають жорсткість всьому чохла. Під кришкою розташований сітчаста кишеня для дрібниць.
Внутрішні розміри: 13х12х8см
Виготовляється в таких кольорах:

Хакі Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shaptala |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 12 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 8 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Колір | Оливковий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 503 ₴




