Крісло риболовне, коропове Novator SR-2
5 158,80 ₴
4 642,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201917
- +380 (50) 327-15-50МТС
Крісло риболовне, коропове Novator SR-2
Крісло Novator SR-2 займає перші позиції серед наших покупців у співвідношенні ціна-якість. Крісло SR-2 це продукт призначений для кемпінгу, але завоював повагу і симпатію багатьох рибалок.
Дана модель оснащена кріпленням, що дозволяє прикріпити підніжку і дане крісло перетвориться в чудовий лежак. Тканина покрита спеціальним просоченням, що запобігає намоканню крісла при не великих опадах. Крісло легко і швидко розкладається і збирається.
Габаритні розміри в складеному вигляді 890х560х150 мм. Ширина посадкового місця 50 см, глибина 50 см Висота спинки 60 см. Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапозоні 35-50 див Вага крісла 6 кг. Завдяки регульованій спинці і підлокітникам ви можете підібрати найкраще положення для тіла. Кожна ніжка має окрему регуляцію висоти, що дуже зручно при використанні крісла на рівній поверхні. А широкі п'яти ніжок запобігають просідання на м'якому ґрунті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.7 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 50 см |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Регулювання нахилу спинки | Так |
| Розміри | 83 х 59 х 20 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 4 642,92 ₴













