Підставка для крісла Vario GR-2422
2 494,80 ₴
2 245,32 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2422
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка для крісла Vario GR-2422
Після установки ми отримуємо крісло або функціональне ліжко, яке досить зручне для довгих поїздок на риболовлю. Вона має регульовані ніжки, так що ви можете з легкістю розмістити її на нерівній місцевості. Монтаж до крісла не викликає ніяких труднощів. Дана модель підніжки підходить для коропового крісла Carp Vario. На кріслі так і на підніжці використовується водонепроникний матеріал.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | Зелений |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Довжина | 87 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 600 D |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 245,32 ₴









