Подставка для кресла Vario GR-2422
2 494,80 ₴
2 245,32 ₴
- Готово к отправке
- Код: 2422
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Подставка для кресла Vario GR-2422
Після установки ми отримуємо крісло або функціональне ліжко, яке досить зручне для довгих поїздок на риболовлю. Вона має регульовані ніжки, так що ви можете з легкістю розмістити її на нерівній місцевості. Монтаж до крісла не викликає ніяких труднощів. Дана модель підніжки підходить для карпового крісла Vario Carp. На кріслі так і на підніжці використовується водонепроникний матеріал.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Novator |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 2.4 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Материал каркаса (опор) | Сталь |
| Регулируемые опоры | Да |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Гарантийный срок | 12 міс. |
| Длина | 87 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальная нагрузка | до 120 кг |
| Материал конструкции | Оксфорд 600 D |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 245,32 ₴









