Крісло коропове Vario Camping
Дана модель виготовлена з водонепроникного матеріалу 600D кольору хакі з наповнювачем товщиною 2 мм
Кароповое крісло має регульовані ніжки з стійкою основою для кожної з них, дозволяє встановити його практично на будь-якій поверхні і виставити необхідну висоту крісла, а зручні підлокітники створюють додатковий комфорт і повноцінний відпочинок для кожного рибалки, туриста або просто відпочиваючого.
Крісло легко і швидко розкладається і збирається. Габаритні розміри в складеному вигляді 900 х 520 х 150 мм. Спинка крісла фіксується в одному положенні, що забезпечує максимально комфортне розміщення тіла під час сидіння. Ширина посадкового місця 50 см, глибина 48 см. Висота спинки 60 см. Висота від землі до посадкового місця регулюється в діапозоні 35-50 див Вага крісла 5,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 48 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 600 D |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Регулювання нахилу спинки | Немає |
| Розміри | 92 х 59 х 15 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 142,80 ₴













