Крісло коропове Novator SF-1
Крісло Novator SF-1 розроблено спеціально для рибалок і людей, які люблять відпочивати на природі. Конструкція крісла дозволяє витримати навантаження до 120 кг при цьому його вага всього 5,8 кг Тканина Оксфорд 1200D має велику щільність, що запобігає промокання крісла при невеликих опадах. Металевий каркас крісла покритий полімерною фарбою стійкою до пошкоджень і довгий час зберігає свій насичений колір.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння максимальна | 50 см |
| Висота сидіння мінімальна | 35 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 48 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 120 кг |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Регулювання нахилу спинки | Немає |
| Розміри | 92 х 59 х 15 см |
| Ширина | 50 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 838 ₴












