Крісло доладне коропове Novator SF-4
4 318,80 ₴
3 886,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 201903
- +380 (50) 327-15-50МТС
Крісло доладне коропове Novator SF-4
Кресло Novator SF-4 является туристическим и рыболовным креслом. Для вашего удобства модель оснащена подлокотниками, которые покрыты чехлом изготовленным из пены. Для сиденья используется прорезиненная ткань Оксфорд 1200D которая сохраняет кресло сухим при не больших осадках и мягкий поролоновых ущилюнювач. Каркас изготовлен из трубы диаметром 20 мм, толщиной 1 мм. Данная модель кресла рассчитана выдерживать нагрузку до 100 кг.
Вес кресла составляет 5,5 кг. Данная модель с легкостью поместится в любой автомобиль, так как размеры в сложенном виде достаточно компактные 85 * 52 * 15 см. При этом размеры в разложенном виде достаточные для человека крупного телосложения. Высота спинки 60 см, ширина 50 см, высота от пола до сидения 35 см. Угол наклона спинки 108 °, что обеспечивает максимально комфортное размещение тела в момент отдыха.
Дані моделі крісла обладнані спеціальними фіксаторами ніжок, які збільшують стабільність конструкції при експлуатації. А саме ви спокійно можете упиратися на спинку крісла і не переживати, що ніжка крісла може скластися. Також це зручно при переміщенні стільця з одного місця на інше.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Novator |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6 кг |
| Колір | Зелений |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Крісла |
| Висота сидіння | 35 см |
| Висота спинки | 60 см |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 48 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Максимальне навантаження | до 100 кг |
| Матеріал конструкції | Оксфорд 1200D |
| Матеріал каркасу | Сталь |
| Регулювання нахилу спинки | Немає |
| Розміри | 90 х 59 х 13 см |
| Ширина | 50 см |
- Ціна: 3 886,92 ₴













