Зарядний пристрій СТЕК MXS 5.0
5 667,20 ₴
4 928 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56-998
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій СТЕК MXS 5.0
Зарядний пристрій на кожен день з професійними функціями CTEK MXS 5.0 - це абсолютно нова модель яка надає можливості, раніше доступні лише зарядних пристроїв СТЕК професійної лінійки. Прилад може вирішувати широкий спектр проблем, пов'язаних з зарядкою і відмінно підійде для вимогливих користувачів.
Пропонує такі функції як:
- діагностика батареї, яка показує може акумулятор приймати і утримувати заряд
- функція відновлення Recond, яка поверне до життя сульфатованих і глибоко розряджені батареї
- унікальний режим профілактики, а також режим для зарядки в холодну пору року (не нижче +5 °C) і AGM акумуляторів (наприклад Trojan або Optima).
Унікальний дисплей дозволить Вам стежити за процесом зарядки від початку до кінця.
Захист від іскріння, переполюсовки і короткого замикання. Пристрій супроводжується 5-ти річною гарантією.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Вхідна напруга | 220-240В (50-60 Гц) |
| Напруга на виході | 12В (Номінальний) |
| Напруга заряду | 14.4 В Normal | 14.7 В Cold/AGM | 15.8 B Recond |
| Мінімальна напруга батареї | 2В |
| Зарядний струм | Макс. 5А |
| Зворотний струм | менше 1 Ач/міс. |
| Коливання | менше 4% |
| Межі температурного режиму | Від -20C до +50C (при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується) |
| Охолодження | Природна конвекція |
| Тип зарядки | 8 етапів (повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки і підтримки акумулятор в зарядженому стані) |
| Тип акумуляторів | 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet | MF | Ca/Ca | AGM | GEL) |
| Ємність акумуляторів | 1.2-110 Ач (до 160 Ач в режимі підтримки заряду) |
| Розміри (ДхШхВ) | 168x65x38 мм |
| Ізоляція | IP 65 (захист від вологи і пилу) |
| Вага | 0.6 кг |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантія | 5 років |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стек |
| Країна виробник | Швеція |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 928 ₴









