


Зарядний пристрій СТЕК MXS 7.0
10 221,20 ₴
8 888 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56-754
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій СТЕК MXS 7.0
Потужний заряд батареї більшої ємності - зарядний пристрій CTEK MXS 7.0 це ідеальне універсальний зарядний пристрій. Відмінно підійде для зарядки батарей будинків на колесах, катерів і великих автомобільних акумуляторів. Ці види засобів пересування часто вимагають вирішення широкого спектру проблем, пов'язаних з акумуляторами.
СТЕК MXS 7.0 має режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення і дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань. Пропонує такі функції як діагностика батареї, яка показує може акумулятор приймати і утримувати заряд, що функція відновлення, яка поверне до життя сульфатованих і глибоко розряджені батареї унікальний режим профілактики, а також режим для зарядки в холодну пору року (не нижче +5 °C) і AGM акумуляторів (наприклад Optima).
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
| Вхідна напруга | 220-240В (50-60 Гц) |
| Напруга на виході | 12В (Номінальний) |
| Напруга заряду | NORMAL 14.4 V | COLD/AGM 14.7 V | RECOND 15.8 V | SUPPLY 13.6 V |
| Мінімальна напруга батареї | 2В |
| Зарядний струм | Макс. 7А |
| Зворотний струм | менше 1 Ач/міс. |
| Коливання | менше 4% |
| Межі температурного режиму | Від -20C до +50C (при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується) |
| Охолодження | Природна конвекція |
| Тип зарядки | 8 етапів (повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки і підтримки акумулятор в зарядженому стані) |
| Тип акумуляторів | 12В свинцево-кислотні акумулятори (Wet | MF | Ca/Ca | AGM | GEL) |
| Ємність акумуляторів | 14-150 Ач (до 225 Ач в режимі підтримки заряду) |
| Розміри (ДхШхВ) | 191x89x48 мм |
| Ізоляція | IP 65 (захист від вологи і пилу) |
| Вага | 0.8 кг |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантія | 5 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стек |
| Країна виробник | Швеція |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 888 ₴




