


Зарядний пристрій CTEK MXT 14
19 632,80 ₴
17 072 ₴
- Готово до відправки
- Код: 56-734
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Зарядний пристрій CTEK MXT 14
Оптимальний заряд для автобусів і вантажівок
CTEK MXT 14 - це професійне 24В зарядний пристрій. Прилад розроблений для комерційних транспортних засобів, де акумулятори піддаються підвищеному навантаженні, він ідеально підходить для автобусів, вантажівок і автомайстерень. MXT 14 чудово вирішить широкий спектр завдань, пов'язаних з зарядкою акумуляторів. MXT 14 має режим Supply, в якому пристрій служить джерелом живлення і дозволяє від'єднати акумулятор без втрати важливих налаштувань. Пропонує такі функції як діагностика батареї, яка показує може акумулятор приймати і утримувати заряд, функцію відновлення Recond, яка поверне до життя батареї, сульфуются і глибоко виряджені і унікальний режим профілактики.
| Вхідна напруга | 220-240В (50-60 Гц) |
| Напруга на виході | 24В (Номінальний) |
| Напруга заряду | NORMAL 28.8 V | RECOND 31.6 V | SUPPLY 27.2 V |
| Мінімальна напруга батареї | 2В |
| Зарядний струм | Макс. 14А |
| Зворотний струм | менше 1 Ач/міс. |
| Коливання | менше 4% |
| Межі температурного режиму | Від -20C до +50C (при більш високих температурах напруга на виході автоматично зменшується) |
| Охолодження | Вентилятор |
| Тип зарядки | 8 етапів (повністю автоматичне перемикання між режимом зарядки і підтримки акумулятор в зарядженому стані) |
| Тип акумуляторів | 24В свинцево-кислотні акумулятори (Wet | MF | Ca/Ca | AGM | GEL) |
| Ємність акумуляторів | 28-300 Ач (до 500Ач в режимі підтримки заряду) |
| Розміри (ДхШхВ) | 235x130x65 мм |
| Ізоляція | IP 44 (підходить для використання поза домом)*** |
| Вага | 1.9 кг |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантія | 2 роки |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стек |
| Країна виробник | Швеція |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 072 ₴




