


Гвинтівка BSA Meteor EVO GRT 4.5 мм , 24J
13 464,90 ₴
12 584 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2192.01.31
- +380 (50) 327-15-50МТС
Гвинтівка BSA Meteor EVO GRT 4.5 мм , 24J
Meteor Evo є однією з найуспішніших серій в лінійці BSA.
Пневматична гвинтівка BSA Meteor Evo GRT базується на моделі Meteor Evo, але має ряд удосконалень, які переводять це гвинтівку на якісно новий рівень. Замість пружинно-поршневої системи вона використовує в якості джерела енергії газовий поршень GRT (Gas Ram Technology). Переваги очевидні:
По-перше, при пострілі стрілець відчуває меншу віддачу.
По-друге, газовий поршень м'якше і легше рухається по циліндру, забезпечуючи постріл з меншими вібраціями в стовбурі.
По-третє, газовий поршень має набагато більший експлуатаційний термін.
Модель BSA Meteor Evo GRT Silentum оснащена інтегрованим глушником.
Особливості:
- Холоднокованный стовбур.
- Дерев'яне ложе з бука з насічками для надійного і комфортного утримання.
- Є відкриті прицільні пристосування, передбачена інтегрована планку "Ластівчин хвіст" для установки оптичного прицілу.
- Потиличник - гумовий вентильований.
| Калібр: | 4.5 мм |
| Пневматична зброя: | Гвинтівки газо-пружинні |
| Початкова швидкість, м/с: | 290 |
| Енергія, Дж: | 24 |
| Приклад (ложа)/ Рукоятка: | Бук |
| Довжина загальна, см: | 95 |
| Маса: | 3 кг |
| Прицільні пристосування: | Цілик і мушка |
| Кількість зарядів: | 1 |
| Запобіжник: | Ручний |
| Додаткова інформація: | "Ластівчин хвіст" - 11 мм |
| Довжина стовбура, см: | 37 |
| Країна виробник: | Іспанія |
| Країна походження: | Великобританія |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BSA |
| Країна виробник | Іспанія |
| Калібр | 4.5 мм |
| Тип | Газо-пружинна |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
- Ціна: 12 584 ₴




