Стул складной Кемпинг HS-2601
Його вподобають любителі посидіти на природі з комфортом ― за риболовлею або ж просто у себе на дачі у прохолодній тіні дерев. Міцний каркас зі сталевих трубок діаметром 16 мм витримує вагу до 120 кг.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Зносостійке сидіння та жорстка спинка для комфортного відпочинку та релаксації;
• М'які підлокітники вбережуть руки від неприємних відчуттів;
• Компактність в складеному вигляді, що економить місце при зберіганні;
• Витримує навантаження до 120 кг.
Цей розкладний стілець стане вам у пригоді:
• незамінний на риболовлі;
• під час кемпінгового відпочинку на морі;
• на дачі;
• на пікніку;
• як резервний стілець вдома.
| Матеріал: | подвійний 600х300D поліестер |
| Каркас: | сталеві трубки d 22 мм |
| Розміри: | 56х46х78 см |
| Припустиме навантаження: | 120 кг |
| Вага: | 3,5 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 |
Информация для заказа
- Цена: 1 137,50 ₴











