Стул складной Кемпинг QAT 21063
| Матеріал: | 600х300D поліестер і котон |
| Каркас: | сталеві трубки d 22 мм |
| Розміри: | 60х50х96 см |
| Припустиме навантаження: | 120 кг |
| Вага: | 3,5 кг |
| Гарантія: | 12 місяців |
| Додатково: | чохол, підстаканники для напоїв |
Стане у пригоді під час заходів просто неба або сімейних посиденьок на дачі. Від аналогічного стільця QAT 21061 він відрізняється тільки розмірами та двома тримачами для чашки чи дрібниць. Зручна спинка підтримує спину та поперек. Стілець стане у пригоді на дачі, якщо ви зібралися запросити гостей на вечірку.
ОСОБЛИВОСТІ МОДЕЛІ:
• Витримує навантаження до 120 кг;
• Чохол з ручкою для полегшення транспортування та зберігання;
• Оптимальні розміри стільця дозволяють максимально комфортно розміститися та насолоджуватися відпочинком;
• Підлокітники з двома тримачами для чашки чи дрібниць.
Цей розкладний стілець стане вам у пригоді:
• незамінний на риболовлі;
• під час кемпінгового відпочинку на морі;
• на дачі;
• на пікніку;
• як резервний стілець вдома.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Кемпинг |
| Страна производитель | Украина |
| Максимально допустимая нагрузка | 120 кг |
| Подстаканник | 2 |
| Складная конструкция для хранения и транспортировки | Да |
| Тип туристической мебели | Стул со спинкой и подлокотниками |
| Чехол для хранения и транспортировки | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 |
- Цена: 2 049,84 ₴













