Корзина
538 отзывов
А знижки ще діють! Шукай поки є !!! Тисни КНОПКУЗНИЖКИ ДО -50%
+380975550041
+380503271550
XTarget
Корзина

Інстукція з користування глушником для зброї

Інстукція з користування глушником для зброї

Маленька стаття з усіма правилами користування

Стаття від компанії Стілл

Інстукція з користування глушником для зброї:                                    

• Розрядіть зброю

1.1 Перед установкою саундмодератора на дульне різьблення, переконайтеся у відповідності різьблення на карабіні і саундмодераторі, а також  калібр.

 

1.2 У випадку з інтегрованими приладами переконайтеся в тому, що прицільна мушка, розширення стволу, цівка або ложе не конфліктує з саундмодератором.

 

1.3 Огляньте різьблення і ствол. Переконайтеся, що вони гладкі, правильно очищені і що саундмодератор не пошкоджений.

 

1.4. Прилад встановлюється виключно на різьбу, без додаткових шайб, підкладок або інших девайсів.

• Монтаж саундмодератора не припускає застосування надмірної сили, закручуватися на дульне різьблення модератор повинен від руки. Якщо ви зіткнулися зі складністю при установці, переконайтеся, що пункти 1.1-1.4 виконані правильно або зверніться в сервісний центр для отримання консультації.

 

1.5 Встановивши прилад на ствол зброї переконайтеся в візуальнії співвісності стволу і саундмодератора. Вісь  ствола повинна переходити в вісь саундмодератора в місці з'єднання не повинно бути відхилень: На верхньому малюнку показано, як ви повинні бачити через канал ствола і встановлений саундмодератор. На нижньому малюнку показано, порушення співвісності стволу і глушника, якщо ви бачите таке, то ні в якому разі не стріляйте. Потрібно зняти прилад і ще раз пройти від п. 1.1. до п.1.4. Якщо це повторюється, то зверніться в сервісний центр, для консультації та з'ясування причин за якими це може бути. Всі прилади компанії STEEL, проходять п'ятирівневу перевірку якості, в тому числі на співвісність і биття, тому спочатку, необхідно переконатися в якості різьблення, на яку встановлюється прилад. Якщо ви пошкодите глушник через неспіввісність, то компанія TM STEEL, залишає за собою право не прийняти його назад і вважати це умисним пошкодженням.

• Для перевірки співвісності кульового каналу і саундмодератора витягніть затвор і подивіться крізь стовбур на джерело світла - отвір повинен бути ідеально рівним і без ефекту «місяця» (нижня картинка)

• Після успішної перевірки на співвісність (вище). Перевірте бій зброї з приладом. Для цього зробіть 3 постріли з упору в мішень на дистанції 100м без саундмодератора, потім 3 постріли з встановленим приладом, зафіксуйте результати.

• СТП може зміститися на 0-10 см по вертикалі вгору або вниз по причині зміни розваговки стволу. Внесіть відповідні поправки у приціл. Кучність повинна покращитися або залишитися незмінною. Відхилень по горизонталі бути не повинно.

Якщо перевірка пройшла успішно, надалі можна вільно використовувати саундмодератор встановлюючи і демонтуючи його за бажанням.

У разі удару приладу о тверду поверхню, жорсткого падіння зброї, або при підозрі в механічному пошкодженні приладу - знову проведіть перевірку саундмодератора по пунктам 1.1-1.5

При виявленні будь-яких із зазначених вище невідповідностей до норми зверніться у відділ рекламацій компанії STEEL. Не намагайтеся самостійно це виправити! У разі механічного пошкодження саундмодераторів або зміни конструкції, самостійної доопрацювання гарантія на такий саундмодератор не поширюється!

 

2 Обслуговування та догляд

 

2.1 саундмодератори моделей: STEEL, STEEL G2, STEEL G3, виконані з конструкційної сталі, незважаючи на те, що вони дуже надійні і довговічні, бажано проводити за ними регулярний догляд. Це дозволить їм правильно функціонувати протягом усього терміну експлуатації, для цієї моделі нормальний термін експлуатації більше 5000 пострілів. Рекомендується після кожної стрільби проводити чистку разом зі зброєю, користуючись тими ж засобами для чистки (ревіталізанти), що і для зброї. Якщо прилад данної моделі поміняв характер звуку, став голосніше, то необхідно провести посилену очистку. Для генеральної чистки рекомендується використовувати ультразвукову ванну або виконати наступну процедуру очищення:

Саундмодератор занурити в гас повністю, переконавшись, що рідина зайшла всередину, і  в середині не залишилося повітря на 24 години. Після цього злити вміст глушника, почистити щіткою відповідного розміру кульовий отвір і по можливості з боку різьбової частини, з середини першої розширювальної камери видалити нагар. Далі очистити стисненим повітрям залишки нагару і гасу, за допомогою компресора і насадки з носиком, так само можна використовувати балон з стисненим повітрям. Обов'язково при чищенні використовувати рукавички, окуляри і респіратор, щоб уникнути попадання парів гасу в очі і дихальні органи. Якщо прилад був очищений після такої процедури, пройдіть перевірку по пунктам 1.1-1.5 і використовуйте далі. Таку чистку можна виконувати для профілактики один раз в 1000 пострілів.

 

 2.2 саундмодератори моделей: IMMORTAL, IMMORTAL XL, IMMORTAL XXL, PEGASUS, PEGASUS L, PEGASUS XL, PEGASUS XXL, Tactical, PEGASUS integro vario rifle, не вимагають обов'язкового спеціального обслуговування. Вони робляться із спеціальних нержавіючих сталей (IMMORTAL) і жароміцного титану (PEGASUS), практично не схильних до корозії навіть без обслуговування ці моделі будуть служити більше 10000 пострілів, а при дбайливому догляді ресурс значно зросте. В іншому для обслуговування дотримуйтеся п.2.1

2.3 Моделі Revolution, Revolution 2, ALS, вимагають більш дбайливого догляду. Незважаючи на те, що моделі зроблені з однією з кращих марок алюмінію 7075, вони все одно схильні до корозії і їх бажано обслуговувати так само як і моделі зі сталі, читайте вище, п.2.1. Так само рекомендується після очищення змастити зсередини засобом типу "Балістол" або чимось схожим за властивостями, а також для запобігання корозії алюмінію, замінити природно зруйновану захисну оксидну плівку в результаті експлуатації. Якщо цього не робити то через реакцію порохових газів і алюмінію в порожнині саундмодераторів буде утворюватися наліт сірувато-білого кольору, на зразок пластівців, це нормальний процес корозії. Якщо ви помітили таке на своєму приладі, не лякайтеся, просто проведіть процедуру очищення і змастіть захисними ревіталізанти або   "Балістолом".

2.4 Для всіх саундмодераторів рекомендується після стрільби, особливо інтенсивної, зняти з дульного різьблення і дати провітритися на відкритому повітрі, щоб конденсат і активні продукти згоряння пороху могли випаруватися і не так активно вступати в реакцію з модератором (обов'язково для моделей з алюмінію і сталі)

Періодично вони повинні бути очищені будь-яким стандартним розчином для чищення зброї і шомполом. Так само очищайте нагар з різьблення адаптера і стовбура зброї, кожен раз, коли знімаєте прилад.

2.5. Моделі з приставкою Air *, а так само HORDE QD-T і HORDE QD-S, рекомендується чистити після кожного використання, як описано в п.2.1, а так само можна промивати під напором гарячої води, це дозволить очиститися газоразгруженному сепараторні блоку і функціонувати правильно, як можна довше. Якщо не проводити очистку під напором води або стисненим повітрям то через якийсь час доведеться звернутися за професійною очищенням в сервісний центр компанії STEEL або спробувати очистити самостійно керуючись описом в п.2.1.

* Air - тип вільно вентильованого сепараторного блоку (газорозвантаженого), може бути встановлений ​​на одну з моделей на замовлення клієнта або серійно, про це говорить приставка Air, (крім моделей які можуть бути тільки з цим сепараторним блоком, на цих моделях (HORDE і SUPER ) цієї приставки немає, але клієнт може зрозуміти, що там інноваційний блок Air, шляхом перегляду кульового каналу, по колу від нього будуть отвори для скидання газів). Наприклад IMMORTAL Air, говорить про те, що це модель IMMORTAL, з сучасним газорозгруженним сепараторним блоком.

Інновацією цього сепараторного блоку, є мінімізація "Овергазу" стрілку в обличчя, коли при використанні звичайного саундмодератору зі стандартним сепараторним блоком або "чашками", можуть потрапляти в обличчя порохові гази, які вилітають з карабіна через підвищений тиску у ствольній коробці, що відбувається через підпору саундмодераторів їх на кінці стовбура. Інженери компанії STEEL розробили свою систему відведення цих газів, паралельно з вильотом кулі. Це відбувається з отворів розташованих навколо кульового отвору в саундмодераторі.

2.6. Для моделей компанії, не внесених до списку вище, слід дотримуватися здорового глузду і рекомендацій по догляду з п.2.1, 2.2., 2.3, 2.4, а так само уточнити у виробника зручним для Вас шляхом! 

ПОПЕРЕДЖЕННЯ!

 Заздалегідь прочитайте етикетку засобу для чистки або розчинника перед використанням, а також пам'ятаєте, що практично всі розчинники потенційно не безпечні або токсичні.

Завжди використовуйте відповідну вентиляцію і засоби захисту шкіри, органів дихання та очей при використанні розчинників. Не допускайте чистки саундмодератору патчами, тому як вони можуть застрягти всередині, ускладнити або зробити неможливим їх видалення.

Гази що утворюються всередині саундмодератору під час стрільби серед інших з'єднань містять аміак. Ми рекомендуємо знімати прилад відразу після використання і перед упаковкою гвинтівки для транспортування. Після використання зберігайте саундмодератор в теплому і провітрюваному місці, де повітря може вільно циркулювати крізь саундмодератор для випаровування конденсату.

Розпоширте на різьбу саундмодератору невелику кількість мастила для зброї, коли різьблення сухе. Слідкуйте за тим, щоб різьблення саундмодератору і гвинтівки були чистими і трохи змащене.

Недотримання цієї рекомендації з технічного обслуговування може призвести до корозії, яка може пошкодити стовбур і послабити компоненти всередині виробу. Це може привести до виходу продукту з ладу і поставити під загрозу безпеку стрілка і оточуючих!

 

 

УВАГА

 

 

 

Завжди перевіряйте зброю перед установкою  саудмодератора - вона має бути розрядженою!

     

 

 

Гарантійні зобов'язання

Наша компанія робить одні з найбільш надійних і якісних саундмодераторів у світі, ми стежимо за якістю на всіх етапах виробництва, але після придбання, при експлуатації ви повинні дотримуватися здорового глузду і дбайливо ставитися до модератора і зброї, на яке він встановлюється. При дотриманні всіх правил експлуатації описаних в цій інструкції, ми даємо гарантію на саундмодераторів в залежності від моделей за категоріями, для України:

Категорія А (алюмінієві саундмодератори) - 6 місяців, ресурс не менше ніж 2000 пострілів

Категорія B (Сталеві саундмодератори) - 12 місяців, ресурс щонайменше 4000 пострілів

Категорія C (нержавіючі саундмодератори) - 24 місяці, ресурс не менше 20000 пострілів

Категгорія D (титанові саундмодератори) - 36 місяців, ресурс не менше 30000 пострілів

Гарантія для всіх країн, окрім України, становить 12 місяців на всі моделі крім класу А, на клас А 6 місяців ..

Кожен екземпляр має нанесений на корпусі серійний номер, що дозволяє відстежити саунндсмодератор і гарантувати дотримання гарантійних зобов'язань. Якщо в саундмодераторів виявлений дефект виробництва або матеріалів, всі витрати на ремонт або заміну бере на себе компанія STEEL, включаючи транспортні. У разі не гарантійного ремонту або заміни, всі умови узгоджуються індивідуально, шляхом домовленостей, але не можуть бути трактовані як обов'язкові до виконання в односторонньому порядку. При неправильної експлуатації, недбале поводження, нехтування перевіркою по п.1.1 -1.5 або неправильної експлуатації, згідно п. 2.1 -2.5, якщо це спричинило за собою вихід з ладу приладу, пошкодження саундмодератору в слідстві не співвісності, компанією STEEL може бути відмовлено в гарантійних зобов'язаннях . Для розгляду спірних випадків без явної провини виробника, клієнт за свій рахунок зобов'язаний доставити виробнику прилад і дочекатися висновку інженерами компанії STEEL, з якої причини сталася поломка або втрата нормальної працездатності приладу. Клієнт зобов'язаний на вимогу представників компанії, надати необхідну додаткову інформацію для виявлення причин поломки, якщо це буде потрібно. Це може бути: фото та / або відео матеріал, який може допомогти визначити несправність, надати з саундмодератором адаптер ANT, якщо на ньому встановлено прилад глушіння звуку або навіть привезти карабін в компанію STEEL або іншу майстерню, за погодженням з інженерами компанії STEEL для перевірки і виявлення несправності, відхилення від норм точності карабіна, різьблення на ньому чи інших дефектів, які можуть спричинити за собою некоректну роботу саундмодератору. При цьому всі витрати на це оплачує клієнт. Але якщо в ході дослідження виявиться, що виною всьому був заводський брак компанії STEEL, всі витрати за накладними (чеками), включаючи транспортні, по перевірці та доставці клієнтом зброї на місце перевірки, оплачує компанія STEEL. Всі витрати і методи перевірки, заздалегідь повинні узгоджуватися з представниками рекламаційного відділу компанії STEEL або керівництвом компанії. Без погоджень витрат і підтвердження згоди з представниками компанії в письмовій формі, в листуванні, поштою, аудіо або відео, вимоги, навіть при пред'явленні чеків не матимуть сили.

У разі втрати товарного вигляду після покупки, навіть в 14ти денний термін, відсутності серійного номера на виробі або механічного пошкодження саундмодератора, компанія STEEL залишає за собою право відмовити в обміні приладу, повернення грошових коштів або безкоштовному ремонті вироби.

Компанія STEEL, завжди йде на зустріч своїм клієнтам, тому все вищевикладене застосовується виключно для захисту компанії, іміджу, співробітників від випадків відвертої агресії, неадекватних вимог або в разі провини самого клієнта і виставлення цього як провини компанії.

Ця гарантія не поширюється на пошкодженні саундмодератори і вогнепальну зброю від необережного або безвідповідального поводження та експлуатації, коригування, переробка, халатність чи іншого зловживання.

 

Компанія STEEL не несе відповідальності за небезпечне або незаконне використання саундмодераторів його власником або будь-яким іншим користувачем, який буде користуватися приладом після покупки.

Дякуємо Вам за вибір саундмодераторів нашої компанії. З моменту початку нашої діяльності і зараз, в центрі всього стоїть клієнт, саме ВИ, тому кожен день ми будемо продовжувати працювати для того, щоб бути краще, а асортимент продуктів компанії міг задовольнити всі ваші вимоги і залишалися доступними!

ТМ STEEL, її підрозділи, співробітники, дилерська мережа, не приймає на себе ніякої відповідальності за фізичний стан, травми або майнові збитки через недбале або безвідповідальне використання зброї, саундмодераторів. Не бере на себе відповідальність за дії які суперечать рекомендаціям у цій інструкції.

ТМ STEEL і її співробітники не відповідають за пошкодження саундмодераторів або вогнепальної зброї, на якому експлуатується прилад, що виникли внаслідок стрілби  неякісними боєприпасами або використання дефектних боєприпасів, а також боєприпасами типу трасуючий, запальний і комбінований. Так само за використання саундмодераторів із несумістними калібрами.

Якщо саундмодератор потребує ремонту або модифікації, власник повинен зв'язатися з менеджерами компанії в письмовій формі або по телефону. Найчастіше проблему можна вирішити без повернення продукту, за допомогою консультації або технічної підтримки. Якщо визначено, що продукт потребує ремонту або модифікації, звертайтеся в службу підтримки і уточнюйте, куди і яким чином здійснюється відправка для ремонту або огляду.

Другие статьи